СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

100-річчя відзначила жителька Скородистика

Дата: 29-06-2016, 14:06.

100-річчя відзначила жителька Скородистика Квітами та цінними подарунками щиро привітали ювілярку Ольгу Маркіянівну Шепель голова райдержадміністрації Сергій Джоболда, заступник голови райдержадміністрації Валентина Стилик, сільський голова Іван Поїздник, представник СТОВ «Агроко» Світлана Литвин, голова ветеранської організації Іркліївської територіальної громади Валентина Загреба та побажали здоров’я, щастя та уваги від рідних. Про це «Нова Доба» дізналася в Чорнобаївській РДА.

Народилася Ольга Маркіянівна в далекому 1916 році в багатодітній сім’ї, але після її народження мати померла і залишилась Оля сиротою.
Разом із чоловіком Миколою Федоровичем народили трьох синів, але один ще маленьким у 1947 році помер. Нині тішиться і гордиться двома синами, трьома внуками і двома правнуками. Проживає у Скородистику в окремому будинку, але в одному дворі зі старшим сином Іваном. Ще й досі допомагає синові та невістці по господарству, сама готує собі їсти, цікавиться новинами.
Ольга Маркіянівна має більше 50 років трудового стажу. Завжди сумлінна в роботі, чесно трудилася в колгоспі на пізніх роботах, де була потрібна.

Доля не балувала Ольгу Шепель ні в дитинстві, ні в дорослому житті. Її життєвий шлях – приклад людської доброзичливості, працелюбності, щедрості.

Теги: черкаси, черкаська область, Скородистик, Чорнобаївщина, ювілей, вітання


Черкаси наживо

Трійко здорових малюків нещодавно народила черкащанка в обласному перинатальному центрі. Двоє хлопчиків та дівчинка-крихітка зявилися на світ
Антоніо Коррейя закінчив роботу над першим стінописом у Черкасах. За тиждень на тлі школи №15 португалець намалював ластівок, які обминають стовпи.
< >
Без планів на літо ...
Юлія Вовкодав, RSS
Все минеться ...
Анна Крутіхіна, RSS
Прощай ...
Лев Хмельковський, RSS
Люди, як кораблі ...
Ірина Семенова, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o