КРИМІНАЛ


Новина із категорії: Новини » Кримінал

Роздрукувати        Друкована версія

Поліція встановлює обставини вбивства черкащанки

Дата: 29-06-2016, 16:15.

Поліція встановлює обставини вбивства черкащанки Тіло жінки було знайдено 20 червня в місті Черкаси на території колишнього військового полігону. За цим фактом слідчим відділом Черкаського відділу поліції розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення,
передбаченого статтею 115 Кримінального кодексу України. «Нова Доба» про це дізналася в секторі комунікації Головного Управління Національної поліції в Черкаській області.

20 червня до Черкаського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що на території колишнього військового полігону в місті
Черкаси виявлено тіло жінки в стані гнилісних змін. За результатами проведених оперативно-розшукових заходів, відповідно до попередніх результатів криміналістичних та медичних досліджень встановлено, що з великим ступенем вірогідності виявлені рештки трупа можуть належати Мальчевській А.В, яка 3 червня безвісти зникла з місця свого проживання.

Поліція встановлює обставини вбивства черкащанки

Мальчевська Алла Василівна, 03.04.1955 року народження має на зріст 165 см., волосся світле, на лобі наявний шрам довжиною 5 см., що утворився внаслідок оперативного втручання.

Працівники поліції звертаються до громадян: хто впізнав громадянку зображену на фото та бачив її після 1 червня, а також володіє інформацією про коло її спілкування просимо надати інформацію до Черкаського відділу поліції.

Теги: черкаси, черкаська область, вбивство, поліція, розслідування


Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Загадую віддавати добро ...
Юлія Фомічова, RSS
Настав Новий рік... ...
Анна Григорович, RSS
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS