ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Економіка, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

До місцевих бюджетів надійшло 230,3 млн грн єдиного податку

Дата: 5-07-2016, 09:19.

До місцевих бюджетів надійшло 230,3 млн грн єдиного податку За даними профільних підрозділів ГУ ДФС у Черкаській області за спрощеною системою працюють 35956 платників Черкаської області. На першій групі перебувають 5628 підприємців, на другій – 16870. Третя група налічує 2900 юридичних осіб та 8925 фізичних осіб-підприємців. Четверта група – 1633 сільгоспвиробники, в яких доля сільськогосподарського товаровиробництва за попередній рік дорівнює або перевищує 75 відс. Про це «Нова Доба» дізналася в ГУ ДФС у Черкаській області.

З початку року на сьогодні платники податків, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів 230,3 млн. грн. єдиного податку. Темп – 159,8 відс. Додатково місцеві бюджети отримали від платників – спрощенців понад 86 млн грн.
Частка єдиного податку у місцевих бюджетах Черкаської області становить 13,5 відс. Загалом до місцевих бюджетів з початку року найшло 1704,1 млн грн. платежів.

Нагадаємо про особливості справляння єдиного податку в 2016 році. Так, ставка єдиного податку для платників першої групи становить 137,80 грн. за місяць (10% мінімальної заробітної плати встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року); для платників другої групи – 275,60 грн. за місяць (20% мінімальної заробітної плати встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року). Граничний обсяг доходу протягом календарного року для спрощенців третьої групи – 5 млн грн (до 1 січня 2016 – 20 млн грн.). Умови застосування спрощеної системи для платників третьої групи: фізичні особи - підприємці, які не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, не обмежена та юридичні особи - суб’єкти господарювання будь-якої організаційно-правової форми, у яких протягом календарного року обсяг доходу не перевищує 5 млн гривень. Ставки єдиного податку для третьої групи: 3% доходу – у разі сплати податку на додану вартість (до 1 січня 2016 – 2%); 5% доходу - у разі включення податку на додану вартість до складу єдиного податку (до 1 січня 2016 – 4%). Ставки податку для четвертої групи удвічі більші за минулорічні. Ставки залежать від категорії (типу) земель.

Теги: черкаси, черкаська область, місцеві бюджети, єдиний податок, кошти, платники


Черкаси наживо

У Черкасах уже понад 30 років діє унікальний дитячий садочок для особливих, «сонячних» дітей. Про це повідомляє власний кореспондент «Нової Доби».
Тричі на тиждень кваліфікований тренер допомагає дітлахам ставати сильнішими і впевненішими у собі, розвивати витривалість. Займаються цим видом
< >
З любов’ю до села ...
Володимир Чос, RSS
Втрата часу ...
Анна Крутіхіна, RSS
Досі не вагітна? ...
Ірина Семенова, RSS
Це її війна... ...
Юлія Фомічова, RSS