КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Новини » Культура. Освіта

Роздрукувати        Друкована версія

У Червоній Слободі діє англійський мовний клуб

Дата: 5-07-2016, 21:37.

У Червоній Слободі діє англійський мовний клуб 2016 рік оголошено Роком англійської мови в Україні згідно з Указом підписав Президент України Петра Порошенка. Як зазначається в Указі, Глава держави прийняв таке рішення «враховуючи роль англійської мови як мови міжнародного спілкування, з метою сприяння її вивченню для розширення доступу громадян до світових економічних, соціальних, освітніх і культурних можливостей, які відкриває знання та використання англійської мови, забезпечення інтеграції України до європейського політичного, економічного і науково-освітнього простору». Про це «Нова Доба» дізналася в Черкаській РДА.

З метою сприяння вивченню розмовної англійської мови жителями села у Червонослобідській сільській бібліотеці розпочав роботу англійський мовний клуб для юнацтва та дорослих. Безкоштовні мовні курси проводить волонтер Корпусу Миру Єрін Даус із мальовничого штату Меріленд, що на сході США. Ерін в цей час перебуває в Червоній Слободі і активно долучається до життя села. З перших занять мовного клубу волонтер проявила зацікавленість у результатах своєї роботи, а члени клубу в досягненні своєї мети – вивченні англійської мови.

Теги: черкаси, черкаська область, Червона Слобода, англійський мовний клуб, бібліотека


Черкаські обранці порівняли політичне життя міста із кінострічками та серіалами. Свої мистецькі враженння переповіли журналістам телеканалу ВІККА.
Комедію «Гамлет і Джульєтта» представили у Майстерні Акутальної Творчості цими вихідними. Актори, окрім того, що змушують глядача сміятися,
< >
Черкаси – місто книжне ...
Василь Теремко, RSS