КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У Леґедзиному студентів посвятили в археологи

Дата: 17-07-2016, 19:17.

У Леґедзиному студентів посвятили в археологи У Леґедзиному студентів-істориків Уманського педуніверситету та майбутніх культурологів Києво-Могилянської академії посвятили в археологи. Про це «Нова Доба» дізналася з сайту «Вісті Черкащини».

«Посвячення відбувається кожного заїзду студентів в останній день практики. На згадку вони отримують невеличкий подарунок», – каже директор державного історико-культурного заповідника «Трипільська культура» Владислав Чабанюк.

У Леґедзиному студентів посвятили в археологи Цього разу археологічну практику проходили 60 студентів-першокурсників. Три тижні вони працювали в складі Трипільської археологічної експедиції, яку спільними зусиллями проводять Інститут археології НАН України та державний історико-культурний заповідник "Трипільська культура". Дехто із студентів залишився досліджувати Тальянківське поселення трипільської культури і після практики.

Очікується, що цього року археологи під керівництвом кандидата історичних наук Олексія Корвін-Піотровського досліджуватимуть поселення-гігант «Тальянки»до кінця жовтня.

Олег ШАТАЙЛО

Теги: черкаси, черкаська область, Легедзине, Тальніщина, УДПУ, археологи, студенти


Черкаси наживо

17 жовтня до Дня захисника України в Черкасах відбудеться презентація заключного етапу черкаського циклу Всеукраїнського соціального проекту
Черепи в кілька рядів знайшли на городі у жителя Чигирина. Археологи та антропологи називають це унікальною знахідкою. За їхніми словами, це можуьб
«Самотня» мама ...
Юлія Фомічова, RSS
Про книгу «Ретроград» ...
Лев Хмельковський, RSS