ЗДОРОВ'Я


Новина із категорії: Новини » Здоров'я

Роздрукувати        Друкована версія

Черкаська обласна лікарня – в десятці найкращих обласних закладів України

Дата: 10-02-2014, 15:21.

Черкаська обласна лікарня – в десятці найкращих обласних закладів України Про це «Новій Добі» повідомили в прес-службі Департаменту охорони здоров'я Черкаської ОДА.

Торік в структурі лікарні відбулися певні зміни.

– В першу чергу, завершено будівництво і почав працювати у складі закладу обласний діагностично-консультативний центр, поліклінічне відділення якого веде прийом пацієнтів за 28 лікарськими спеціальностями, – зазначив головний лікар лікарні Олександр Дудник. – У центрі сформована потужна діагностична база. Відкрито кабінети комп’ютерної томографії, магнітно-резонансної томографії, рентгенологічної, ультразвукової та функціональної діагностики. Таке дооснащення дозволило значно підняти рівень діагностичних можливостей обласної лікарні, поліпшити якість діагностики та лікування, забезпечити виконання нормативів закладу третинного рівня.

Загалом, за період функціонування Центру (а це всього 10 місяців) було зареєстровано понад 170 тисяч відвідувань, з них до поліклінічного відділення 142,7 тис. відвідувань.

Також, за словами головного лікаря обласної лікарні, з 01.07.2013 виведено з складу закладу обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Станом на 1 січня 2014 року в лікарні функціонує 845 ліжок і за своєю потужністю займає 8 рангове місце серед обласних лікарень України.

Що ж стосується стаціонарної допомоги, то за словами Олександра Дудника, протягом 2013 року в закладі було проліковано понад 28 тис. хворих, що на 137 більше порівняно з 2012 роком, з них жителів села – 36,4%.
Наостанок, із заключним словом виступив директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Володимир Брожик, подякувавши всім працівникам закладу за плідну роботу протягом минулого року.

– У цілому обласна лікарня працювала добре. За підсумками 2013 року коефіцієнт досягнутого результату становить 0,92. Із 136 можливих балів за показниками результативності було набрано 125,5 балів, – наголосив Володимир Брожик.

Теги: черкаси, черкаська область, Черкаська обласна лікарня, в десятці кращих, департамент охорони здоров’я Черкаської ОДА


Черкаси наживо

У Черкасах уже понад 30 років діє унікальний дитячий садочок для особливих, «сонячних» дітей. Про це повідомляє власний кореспондент «Нової Доби».
Тричі на тиждень кваліфікований тренер допомагає дітлахам ставати сильнішими і впевненішими у собі, розвивати витривалість. Займаються цим видом
< >
З любов’ю до села ...
Володимир Чос, RSS
Втрата часу ...
Анна Крутіхіна, RSS
Досі не вагітна? ...
Ірина Семенова, RSS
Це її війна... ...
Юлія Фомічова, RSS