Веслувальники-ветерани з Умані вибороли «золото» у Литві

У м. Тракаї (Литва) завершився чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное серед ветеранів. Про це «Нова Доба» дізналася з сайту «Чемпіон»

У цих престижних змаганнях взяли участь уманчани Олександр Сливко та Олег Ганіч – колишні вихованці відділення веслування на байдарках і каное Уманської дитячо-юнацької спортивної школи.

Уманські спортсмени вибороли золоті медалі на дистанції 200 м серед байдарок-четвірок у міксі з іспанками.

Також Олександр Сливко і Олег Ганіч разом із Владом Юзюком з Тернополя та Сергієм Шереметом з Молдови стали срібними призерами чемпіонату в змаганнях байдарок-четвірок на дистанціях 200 м та 2000 м серед чоловіків вікової групи 35-39 років.

Нагадаємо, на цих же змаганнях досвідчені черкаські спортсмени Олексій Нагуляк та Анатолій Калініченко у складі байдарки-четвірки здобули впевнену перемогу на дистанції 200 метрів.