СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

57,6% безробітних Канева становлять жінки

Дата: 3-08-2016, 17:43.

57,6% безробітних Канева становлять жінки Із загальної кількості безробітних, які перебувають на обліку у Канівському центрі зайнятості, 57,6% - жінки.

Про це інформує «Kanos» із посиланням на сайт Канівської міської ради.

Зокрема, за даними директора Канівського міськрайонного центру зайнятості Надії Коломієць, станом на 1 серпня на обліку безробітних перебуває 535 осіб. Допомогу по безробіттю отримали 417 канівчан.

Із загальної кількості безробітних, що перебували на обліку у центрі зайнятості, 308 - жінок, 208 – молоді віком до 35 років, 226 – сільських жителів.

За 7 місяців 2016-го року послугами Центру зайнятості скористалися 1385 безробітних, що на 21,5% менше, ніж за аналогічний період попереднього року.

Також на чверть зменшилася кількість зареєстрованих безробітних протягом поточного року – 596 осіб, що складає 73,4% порівняно із аналогічним періодом 2015-го року.

З початку року за допомогою Центру зайнятості вдалося працевлаштувати 390 осіб, 152 безробітні особи пройшли професійне навчання, 292 особи прийняли участь у громадських роботах та роботах тимчасового характеру, 216 осіб отримали консультації з питань організації та провадження підприємницької діяльності.

Теги: черкаси, черкаська область, Канів, безробітні, жінки, центр зайнятості


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
Про кохання від мами ...
Юлія Фомічова, RSS