Гороскоп від «Доби»

Дата: 10-08-2016, 07:06

Гороскоп від «Доби»
Овен. Подумайте над тим, як ви можете покращити свій фінансовий стан – деякі ідеї можна сміливо втілити у життя уже сьогодні.

Тілець. Подумайте і про інших, а не лише про себе. Сьогодні це дуже важливо. спробуйте налагодити контакт там, де з вашої вини він розірвався.

Близнюки. Обережніше із навантаженнями – можете не витримати вагу усіх справ, що набрали на своє виконання. Розподіліть краще свій час і оцініть реально власні сили.

Рак. Якщо вам закортить покомандувати, то краще спрямуйте цю енергію в корисне русло, інакше ризикуєте нарватися на конфлікти.

Лев. Заміться сьогодні чимось корисним та захопливим, залучіть до цього друзів.

Діва.
Якщо вам закортить змінити дім, роботу чи простори зикнути – сміливо робіть це. Не шукайте недоброзичливість там, де її немає.

Терези. Сьогодні на вас чекає успіх у бізнесі, однак для високого результату слід використати не зовсім чесні методи. Вам потрібно вирішити, чи готові ви до таких дій.

Скорпіон. Проявляйте сьогодні ініціативу, особливо, якщо справа стосується ремонту чи облаштування особистого простору.

Стрілець. Вам давно пора просуватися вперед у кар’єрі. Використовуйте сьогодні усі свої знання, вміння та навички спілкування, щоб досягти успіху.

Козеріг. Сміливо жертвуйте своїми принципами у суперечках із керівництвом. Це допоможе втримати свої позиції і прокласти шлях до омріяних вершин.

Водолій.
Із ризикованих справ цього дня можете отримати досить цікаві результати, тож беріться за них не роздумуючи довго.

Риби. Наполегливо прямуйте до своєї мети. Сьогодні вас ніщо не зможе зупинити. Однак, варто пам’ятати і про відпочинок.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода