СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Сільське господарство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

На Черкащині прогнозують погіршення складних погодних умов

Дата: 10-08-2016, 21:35.

На Черкащині прогнозують погіршення складних погодних умов На Черкащині прогнозується забруднення атмосферного повітря та складні погодні умови в кінці робочого тижня. Погоду Черкащини 11 серпня формуватиме антициклон зі сходу. Тому утримається суха та спекотна погода, яка створює несприятливі метеорологічні умови для розсіювання шкідливих домішок в атмосфері. За даними постів спостережень, у центрі міста та Південно-західному районі рівень забруднення аміаком та оксидом вуглецю вночі та вранці 10 серпня становив 1,9 та 1,6 середньодобових ГДК відповідно, про це повідомляє начальник Черкаського обласного центру з гідрометеорології Віталій Постригань.

Тому, вночі 11 серпня по місту Черкаси очікується зростання забруднення повітря I ступеню.
Віталій Станіславович також додав, що у цей період у містах слід очікувати погіршення екологічної ситуації, метеоумови сприятимуть накопиченню в приземному шарі атмосфери шкідливих домішок, особливо це відчуватиметься поблизу автобусних зупинок та транспортних розв’язок. «Нова Доба» про це дізналася в Черкаському обласному центрі з гідрометеорології.

За прогнозом синоптиків, 12 серпня внаслідок проходження атмосферних фронтів атлантичного циклону через територію Черкащини, очікуються складні погодні умови: помірний дощ, місцями по області сильний, у супроводі гроз, в окремих районах граду та шквалистого посилення вітру до 15-20 м/с. Температурний фон знизиться на 5-6º: вночі 12-17º, вдень 15-20º. Такі погодні умови сприятимуть розсіюванню шкідливих домішок та очищенню атмосфери.

Теги: черкаси, черкаська область, погодні умови, дощі, похолодання, температура, прогноз


Черкаси наживо

17 жовтня до Дня захисника України в Черкасах відбудеться презентація заключного етапу черкаського циклу Всеукраїнського соціального проекту
Черепи в кілька рядів знайшли на городі у жителя Чигирина. Археологи та антропологи називають це унікальною знахідкою. За їхніми словами, це можуьб
«Самотня» мама ...
Юлія Фомічова, RSS
Про книгу «Ретроград» ...
Лев Хмельковський, RSS