Новина із категорії: Анна Крутіхіна, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Про повагу до себе

Про повагу до себе
Анна Крутіхіна, RSS
Дата: 25-08-2016, 12:02.
Поважати себе. У будь-яких ситуаціях, на будь-якій роботі і будь з ким. Так було, є, буде і так має бути. Обирати себе і повагу до себе завжди складно, боляче і брудно, однак - необхідно.

Цей вибір завжди тягне за собою звинувачення в егоїзмі, образи і маніпуляції. Але повага до себе - не егоїзм, а крихка річ, яку будуєш власними кістками, переломами, страхами і досягненнями. Це те світло, що запалюєш лише ти сам і підтримуєш його самотужки у своїй душі, іноді спопеляючи сам себе і перероджучись знову.

Образи - невиправдані сподівання, що хтось вчинить так, а не інакше. І якщо ваш вибір - поважати себе, а сподівання інших - що ви цього робити не будете, то це проблеми лише тих, хто очікує, що вашу повагу до себе можна розчавити тягарем образ. А маніпуляції - це сталий інструмент управління. І "не вестися" на свідому-несвідому, відверту чи приховану маніпуляцію - це теж повага до себе. А не ображатися навзаєм - повага до інших.

Поважати себе важко, коли ти хочеш чогось досягти в житті, мати цікаву роботу і хороших друзів. Важко, бо рано чи пізно твоя повага до себе стане комусь кісткою поперек горлянки. І цією кісткою тобі плюватимуть просто в око! Тоді настає час йти. Йти до себе, до поваги, розлітатись на шматки і збирати себе знову. Адже щастя - це робота самостійна і... постійна.

Теги: черкаси, черкаська область, психологія, повага до себе, вибір, робота над собою

Черкаси наживо

Цілющі козацькі води. Вилікувати хвороби шлунка, укріпити імунітет – можна і на Черкащині. Водні процедури – безкоштовні і без черг. А ще – невідомі
Смугасті ягоди уже дедалі частіше з'являються на черкаських ринках, та чи є безпечним такий ранній урожай? Журналісти «ВІККА» вирушили на ринок із
< >
Закордонні марки України ...
Лев Хмельковський, RSS
Повстання охопили Україну ...
Лев Хмельковський, RSS
Автоматика на коліщатах ...
Владислав Бедринець, RSS