КРИМІНАЛ


Новина із категорії: Кримінал, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Жителя Золотоніщини двоє чоловіків зв’язали, побили і пограбували

Дата: 25-08-2016, 18:04.

Жителя Золотоніщини двоє чоловіків зв’язали, побили і пограбували Золотоніським міськрайонним судом до позбавлення волі засуджено двох жителів Золотоніського району за вчинення розбійного нападу та незаконне заволодіння транспортним засобом. Про це «Нова Доба» дізналася у Золотоніській міжрайонній прокуратурі.

Встановлено, що злочинці у вересні 2015 року в с. Гельмязів, Золотоніського районувибили двері і проникли до домоволодіння місцевого жителя. Побили потерпілого, погрожували йому, зв’язали руки та ноги скотчем.

Украли гроші, після чого проникли до гаража потерпілого, звідки украли машину.

За вказаних обставин злочинці вчинили кримінальні правопорушення, передбачені ч. 3 ст. 187 КК України, тобто напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із насильством, небезпечним для здоров’я особи, яка зазнала нападу та погрозою застосування такого насильства (розбій), вчинений за попередньою змовою групою осіб, поєднаний з проникненням у житло, ч. 2 ст. 289 КК України – тобто незаконне заволодіння транспортним засобом, вчинене повторно за попередньою змовою групою осіб з проникненням у приміщення.

Суд, на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення засудив одного із злодіїв до покарання у виді 5 років один місяць позбавлення волі, іншого до 5 років 6 місяців позбавлення волі.

Теги: черкаси, черкаська область, напад, пограбування, крадіжка, грабіжники, Золотоніщина


Черкаси наживо

Цілющі козацькі води. Вилікувати хвороби шлунка, укріпити імунітет – можна і на Черкащині. Водні процедури – безкоштовні і без черг. А ще – невідомі
Смугасті ягоди уже дедалі частіше з'являються на черкаських ринках, та чи є безпечним такий ранній урожай? Журналісти «ВІККА» вирушили на ринок із
< >
Закордонні марки України ...
Лев Хмельковський, RSS
Повстання охопили Україну ...
Лев Хмельковський, RSS
Автоматика на коліщатах ...
Владислав Бедринець, RSS