КРИМІНАЛ


Новина із категорії: Кримінал, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Жителя Золотоніщини двоє чоловіків зв’язали, побили і пограбували

Дата: 25-08-2016, 18:04.

Жителя Золотоніщини двоє чоловіків зв’язали, побили і пограбували Золотоніським міськрайонним судом до позбавлення волі засуджено двох жителів Золотоніського району за вчинення розбійного нападу та незаконне заволодіння транспортним засобом. Про це «Нова Доба» дізналася у Золотоніській міжрайонній прокуратурі.

Встановлено, що злочинці у вересні 2015 року в с. Гельмязів, Золотоніського районувибили двері і проникли до домоволодіння місцевого жителя. Побили потерпілого, погрожували йому, зв’язали руки та ноги скотчем.

Украли гроші, після чого проникли до гаража потерпілого, звідки украли машину.

За вказаних обставин злочинці вчинили кримінальні правопорушення, передбачені ч. 3 ст. 187 КК України, тобто напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із насильством, небезпечним для здоров’я особи, яка зазнала нападу та погрозою застосування такого насильства (розбій), вчинений за попередньою змовою групою осіб, поєднаний з проникненням у житло, ч. 2 ст. 289 КК України – тобто незаконне заволодіння транспортним засобом, вчинене повторно за попередньою змовою групою осіб з проникненням у приміщення.

Суд, на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення засудив одного із злодіїв до покарання у виді 5 років один місяць позбавлення волі, іншого до 5 років 6 місяців позбавлення волі.

Теги: черкаси, черкаська область, напад, пограбування, крадіжка, грабіжники, Золотоніщина


Черкаси наживо

У Черкасах уже понад 30 років діє унікальний дитячий садочок для особливих, «сонячних» дітей. Про це повідомляє власний кореспондент «Нової Доби».
Тричі на тиждень кваліфікований тренер допомагає дітлахам ставати сильнішими і впевненішими у собі, розвивати витривалість. Займаються цим видом
< >
З любов’ю до села ...
Володимир Чос, RSS
Втрата часу ...
Анна Крутіхіна, RSS
Досі не вагітна? ...
Ірина Семенова, RSS
Це її війна... ...
Юлія Фомічова, RSS