СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Новини » Суспільство

Роздрукувати        Друкована версія

Гороскоп від «Доби»

Дата: 31-08-2016, 07:13.

Гороскоп від «Доби» Овен. Сьогодні сприятливі будь-які поїздки, нові знайомства, зустрічі зі старими друзями. Будуйте нові плани і розширюйте коло знайомств.

Тілець. Від вашої наполегливості і активності залежить покращення вашого фінансового стану. Беріться за нові пропозиції під заробітку, проявіть себе перед керівництвом.

Близнюки. Ваші наполегливість і твереза оцінка ситуацій подолають сьогодні усі перешкоди. Сприятливий час для комерційних угод і покупок.

Рак. День випробує вас на цілеспрямованість та зібраність, водночас перевірить на вміння керувати власними фінансами. Ділові зустрічі сьогодні краще відмінити, присвятіть день собі.

Лев. Сміливо реалізовуйте ідеї і плани, однак робіть це виважено і поступово. Можливі зміни в особистому житті.

Діва. Ризик сьогодні – не ваш друг. Бережіть гаманець від розтрат. Розберіться у своїх почуттях, думках і вчинках, тому що ви маєете бути готові до несподіваного повороту долі.

Терези. Будьте уважні до своїх коханих, приділіть їм увагу та турботу, інакше можливі скандали. Також зірки рекомендують всерйоз зайнятися власним здоров’ям.

Скорпіон. Проведіть день в гармонії із собою. Уникайте нервових напружень, конфліктів. Менше надій – більше реальних дій, спрямованих на покращення життя.

Стрілець. Сьогодні перевтома, депресія, почуття невдоволення собою та дратівливість проявлять себе. Тому, відпочиньте, знайдіть час для себе, зустріньтесь із друзями і гарно проведіть час.

Козеріг. Давні плани почнуть виправдовувати себе і здійснюватися, а тому стабілізується фінансовий стан. Майте на увазі, що сьогодні ділові пропозиції та угоди – ключ до успіху.

Водолій. Ризикуйте в роботі, і на вас чекає успіх. Сьогодні вам пощастить вирішити деякі проблеми в особистому житті.

Риби.
Будьте уважні і обережні у будь-якій справі. Не варто змінювати сферу діяльності, краще налагоджуйте контакти з наявними партнерами.

Теги: черкаси, черкаська область, Гороскоп, гороскоп на сьогодні, гороскоп для усіх знаків


Черкаси наживо

Трійко здорових малюків нещодавно народила черкащанка в обласному перинатальному центрі. Двоє хлопчиків та дівчинка-крихітка зявилися на світ
Антоніо Коррейя закінчив роботу над першим стінописом у Черкасах. За тиждень на тлі школи №15 португалець намалював ластівок, які обминають стовпи.
< >
Без планів на літо ...
Юлія Вовкодав, RSS
Все минеться ...
Анна Крутіхіна, RSS
Прощай ...
Лев Хмельковський, RSS
Люди, як кораблі ...
Ірина Семенова, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o