Гороскоп від «Доби»

Дата: 2-09-2016, 07:19

Гороскоп від «Доби»
Овен. Щоби просунути справи уперед, проявіть сьогодні логіку та аналітичні здібності. Однак подумайте про про способи утримання досягнутих позицій і вкладення накопичених коштів.

Тілець. Щоб уникнути серйозних фінансових втрат, порадьтеся із професіоналом. Будьте уважнішими до документів, близьких людей і до своїх рішень.

Близнюки. Можливо усе: фінансове покращення, зміни в особистому житті і злет у кар’єрі. Для цього потрібно лише зайнятися своїм здоров’ям і емоціями.

Рак. Сьогодні слід уникати спілкування з людьми, які вас дратують. Більше слухайте себе, сміливо плануйте майбутнє, однак нові починання втілюйте згодом.

Лев. Поставтеся критичніше до своїх бажань і зробіть остаточний вибір. Не провокуйте керівництво – будьте стриманішими.

Діва. Стримуйте свою дратівливість, проявіть більше такту і увагу до близьких людей. Цього дня переосмисліть минуле, поводьтеся впевнено і проявляйте ініціативу.

Терези. Покладайтеся лише на себе у вирішенні справ бізнесу чи навчання. Уникайте ризиків, опануйте себе і не квапте події.

Скорпіон. Довіряйте своїй інтуїції та перевіряйте будь-яку інформацію. Важливо дослухатися до порад близьких. Сьогодні вирішуйте фінансові питання і не беріть участь у ділових зустрічах.

Стрілець. Подумайте над своїми негативними рисами, проаналізуйте свої амбіції і прагнення. Розкрийте свій творчий потенціал – це піде на користь новим починанням у житті.

Козеріг.
Використовуйте своє вміння переконувати, щоб отримати прибуток. Подбайте про свій зовнішній вигляд – налагодження нових контактів сьогодні від цього залежить.

Водолій. Уважно поставтеся до справ, пов'язаних із фінансами. Тримайтеся осторонь від конфліктних ситуацій та інтриг.

Риби. Сьогодні не варто розпочинати нові справи, чи вдаватися до втілення нових проектів. Краще – налагоджуйте контакти, будьте активними і плануйте.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода