СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У Черкасах підняли тариф на вивезення сміття

Дата: 2-09-2016, 15:23.

У Черкасах підняли тариф на вивезення сміття Вартість вивезення сміття в Черкасах здорожчає на дві гривні. Рішення про це ухвалили сьогодні на засіданні виконавчого комітету. Нові тарифи наберуть чинності через 15 днів після оприлюднення цього рішення в засобах масової інформації. "Нова Доба" про це дізналася в Черкаській міській раді.

Так, для мешканців багатоквартирних будинків ціна на послугу з вивезення твердих побутових відходів складатиме 9,83 грн замість 7,75 грн зараз, а от для приватного сектору – 11,64 грн, тоді як сьогодні тут сплачують 9,18 грн.

Як повідомив директор комунального підприємства «Черкаська служба чистоти» Олександр Савенко, такий ріст тарифів зумовлений кількома причинами. Серед них – підвищення на 33 % екологічного податку на розміщення твердих побутових відходів, зростання мінімальної заробітної плати та виплати індексації зарплатні.

Теги: черкаси, черкаська область, тариф, вивезення сміття, місто, виконком


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o