Черкаські платники отримали понад 21 тисячу адміністративних послуг

Дата: 5-09-2016, 14:03

Черкаські платники отримали понад 21 тисячу адміністративних послуг
Для зручності платників податків в Держаній податковій інспекції у м. Черкасах функціонує Центр обслуговування платників (ЦОП), фахівці якого надають адміністративні, консультаційні та інформаційні послуги, здійснюють прийом звітності та вхідної кореспонденції. На сьогодні тут можна отримати 17 видів безоплатних адміністративних послуг. «Нова Доба» про це дізналася в ДПІ у м. Черкасах.

Протягом січня – серпня 2016 року Черкаським ЦОПом надано понад 21,3 тис адміністративних послуг.
«Серед черкасців найпопулярнішою адмінпослугою є отримання картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. За 8 місяців п.р. видано понад 8,1 тисячу таких карток», – повідомив начальник ДПІ у м. Черкасах Антон Царюк.
Серед інших послуг, щодо яких часто звертаються платники, їм було надано понад 4,4 тис. витягів з реєстру платників єдиного податку, платниками єдиного податку зареєстровано понад 2,1 тис книг обліку доходів і витрат, видано понад 1 тис довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету.

Протягом вказаного періоду черкаськими суб’єктами господарювання було зареєстровано 356 реєстраторів розрахункових операцій, 2320 книг обліку розрахункових операцій та 156 розрахункових книжок.
1229 фізичних та юридичних осіб зареєструвалися як платники єдиного податку, 313 суб’єктів господарювання отримали ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, а 173 – на роздрібну торгівлю тютюновими виробами.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода