ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Економіка, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Борг черкащан за опалення та гаряче водопостачання – 95,4 млн грн

Дата: 7-09-2016, 17:20.

Борг черкащан за опалення та гаряче водопостачання – 95,4 млн грн У січні–липні 2016 р. населенням області сплачено за спожиті житлово-комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 1031,6 млн грн, або 146,4% нарахованих за цей період сум. «Нова Доба» про це дізналася в ГУ статистики в Черкаській області.

Разом з тим на кінець липня 2016р. залишається заборгованість зі сплати за централізоване опалення та гаряче водопостачання – 95,4 млн грн, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 40,8 млн грн, за централізоване водопостачання та водовідведення – 10,1 млн грн, за вивезення побутових відходів – 6,6 млн грн. У той же час, за рахунок перевищення нарахованих бюджетних коштів (призначені субсидії) організаціям, що надають домогосподарствам послуги газопостачання, над вартістю фактично спожитих послуг, заборгованість населення з оплати цього виду послуг на кінець липня 2016р. була відсутня. Залишки коштів призначених населенню субсидій на рахунках газопостачальних підприємств на кінець травня 2016р. повністю перекривали суми заборгованості за вищенаведеними видами житлово-комунальних послуг.

Крім того, за електроенергію сплачено у липні 2016р. 42,7 млн грн. Сума заборгованості за електроенергію на кінець липня становила 27,9 млн грн.

Теги: черкаси, черкаська область, борг, опалення, гаряче водопостачання, статистика


Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Настав Новий рік... ...
Анна Григорович, RSS
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS