ПОЛІТИКА


Новина із категорії: День редакції, Децентралізація "за" і "проти", Політика, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Центр перспективної громади

Дата: 26-09-2016, 22:08.

Центр перспективної громади Сьогодні в Вільшані розміщу­ється понад 1 200 дворів. На території селища діють дві середні школи, школа-інтернат, дитячий садочок. Є лікарська амбулаторія та філіал школи мистецтв. Усім цим господарством уже протягом третього скликання опікується досвідчений голова Вільшанської селищної ради Володимир Яровий.

– У селі проживає 3 159 жителів, – розповідає Володимир Михайлович. – Понад півтисячі з них – діти. Тож стає зрозуміло, чому в нас так багато освітніх закладів. Разом із тим це свідчить і про те, що селище розвивається. Лише протягом мого перебування на цій посаді зроблено немало: ремонтуються дороги, відновлюється вуличне освітлення, звели пам’ятник Шевченку, реконструювали Будинок культури.
Не секрет, що в деяких населених пунк­тах області досить негативно сприймають децентралізацію. Вільшанці ж, навпаки, до таких змін ставляться досить позитивно, адже переконані, що саме їхній населений пункт має стати центральним.

– У нас вигідне географічне положення, – продовжує селищний голова. – Саме тут розміщується центр навколишніх невеличких населених пунктів. Таку пропозицію підтримують і в районі. У планах була ідея зі створення перспективної громади «Об’єднана Вільшана» з центром у нашому селищі. Єдиним суттєвим недоліком нашого населеного пункту на сьогоднішній день є відсутність газу, але сподіваємося, що за допомогою нашого народного депутата Геннадія Борисовича Бобова нам удасться подолати цю проблему і справді вийти на сучасний рівень розвитку.

Теги: черкаси, черкаська область, центр перспективної громади, Вільшана, Городищина, селищний голова, Володимир Яровий


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o