СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Сільське господарство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Погода на Черкащині створює несприятливі умови для розсіювання шкідливих домішок

Дата: 4-10-2016, 14:03.

Погода на Черкащині створює несприятливі умови для розсіювання шкідливих домішок За даними постів спостережень, у центрі міста та Дніпровському районі рівень забруднення аміаком 3 жовтня становив 1,2 та 1,7 середньодобових ГДК відповідно. Про це «Нова Доба» дізналася у Черкаському обласному гідрометеоцентрі.

На Черкащині панує антициклональний характер погоди, який зумовлює суху, дуже теплу та маловітряну погоду, а також створює несприятливі метеорологічні умови для розсіювання шкідливих домішок в атмосфері. Тому, вночі та вранці 4 жовтня по місту Черкаси очікується зростання забруднення повітря аміаком I ступеню.

За прогнозом синоптиків, із 5 жовтня задощить та похолодає: температура повітря становитиме лише +6–+11º. Такі погодні умови сприятимуть розсіюванню шкідливих домішок та очищенню атмосфери.

Теги: черкаси, черкаська область, погода, область, шкідливі домішки, атмосфера


Черкаси наживо

17 жовтня до Дня захисника України в Черкасах відбудеться презентація заключного етапу черкаського циклу Всеукраїнського соціального проекту
Черепи в кілька рядів знайшли на городі у жителя Чигирина. Археологи та антропологи називають це унікальною знахідкою. За їхніми словами, це можуьб
«Самотня» мама ...
Юлія Фомічова, RSS
Про книгу «Ретроград» ...
Лев Хмельковський, RSS