Новина із категорії: Анна Крутіхіна, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Про затишок серед руїн

Про затишок серед руїн
Анна Крутіхіна, RSS
Дата: 6-10-2016, 12:01.
Із кожної мандрівки, навіть робочої, взяла за правило привозити собі враження чи відчуття. Із Буків - це був драйв, із Мокрої Калигірки - тривога, у Боровиці взяла собі сонця, а ще надибала затишок. Це - у Тальному.

Саме затишок я відчула, коли моя нога ступила за ворота замку Шувалових. Парк зі столітніми деревами, двір, залитий осінніми ароматами і маєток, що запрошує на гостини.

Просторі кімнати, європейське планування, міцні сходи. Продумана інфраструктура самого будинку - тепло, вентиляція, електрика, ванні кімнати на туалети. У деяких приміщеннях ще лишилися кахлі кінця 19 століття.

Вишукано, елегантно і затишно. Затишно, попри руйнацію, співи вітру крізь розбиті шиби і непривітну вологість на облуплених стінах. Затишно, як і має бути в сімейному маєтку, який будували для родини.

Дивно, та, вважаю, що жодна юридична тяганина, відсутність фінансування, власника чи елементарного бажання навести там лад, не здатні зруйнувати цю будівлю та затишок у ній.


Теги: черкаси, черкаська область, блог, подорожі, відрядження, замок, відчуття, руїни, історична пам'ятка

Черкаси наживо

Трійко здорових малюків нещодавно народила черкащанка в обласному перинатальному центрі. Двоє хлопчиків та дівчинка-крихітка зявилися на світ
Антоніо Коррейя закінчив роботу над першим стінописом у Черкасах. За тиждень на тлі школи №15 португалець намалював ластівок, які обминають стовпи.
< >
Без планів на літо ...
Юлія Вовкодав, RSS
Все минеться ...
Анна Крутіхіна, RSS
Прощай ...
Лев Хмельковський, RSS
Люди, як кораблі ...
Ірина Семенова, RSS