КРИМІНАЛ


Новина із категорії: Кримінал, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

На Черкащині судитимуть злочинців, які продавали опій

Дата: 12-10-2016, 21:36.

На Черкащині судитимуть злочинців, які продавали опій За наслідками досудового розслідування прокуратурою області 11.10.2016 скеровано до Уманського міськрайонного суду обвинувальний акт стосовно членів організованої групи, які обвинувачуються у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів), ч. 3 ст. 311 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання прекурсорів), ч. 4 ст. 321 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, перевезення, пересилання, зберігання з метою збуту або збут отруйних чи сильнодіючих речовин або отруйних чи сильнодіючих лікарських засобів), ч. 2 ст. 309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України. Про це «Нова Доба» дізналася в прес-службі прокуратури Черкаської області.

Слідством встановлено, що члени злочинного угруповання, до складу якого входило 6 жителів Черкаської області, в період з жовтня 2015 року до 26 квітня 2016 року, на території м. Умань Черкаської області виготовляли та збували наркотичний засіб - ацетильований опій в особливо великих розмірах. Злочинну діяльність організованої групи виявлено завдяки злагодженій роботі працівників управління Служби безпеки України в Черкаській області та прокуратури області.

Стосовно усіх обвинувачених судом обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою, з можливістю внесення застави в розмірі від 100 000 грн до 1 000 000 грн. Наразі всі члени організованої злочинної групи перебувають під вартою.
Довідково: зловмисникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 9 до 12 років з конфіскацією майна.

Теги: черкаси, черкаська область, суд, злочинці, прокуратура, наркотики, продаж


Черкаси наживо

На Черкащині школярі на уроках трудового навчання шиють одяг та постільну білизну для вихованців сиротинця. Учні самі вигадують дизайн, кроять та
На Відкритому Європейському чемпіонаті з робототехніки (Дебрецен, Угорщина) черкаська команда «Kiborgs.UA» (учні міської гімназії №9) увійшла в
Місто без нас ...
Борис Юхно, RSS
Обласне... Імені Симоненка! ...
Володимир Даник, RSS
Повернення ...
Юлія Фомічова, RSS