ПОЛІТИКА


Новина із категорії: День редакції, Політика, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У невеличкому Нечаєвому життя вирує

Дата: 14-10-2016, 12:04.

У невеличкому Нечаєвому життя вирує Сільську раду в невеличкому селі на межі з Кіровоградською областю Нечаєве, що на Шполянщині, очолює заповзятий і активний Володимир Приходько.
– Село мені найрідніше, бо тут народився. Але так склалося життя, що в Черкасах прожив сорок років. Приїхав до Нечаєвого кілька років тому, щоб доглянути хвору маму. Так тут і залишився, а торік став сільським головою, – розповідає Володимир Михайлович.
Живе в Нечаєвому 388 осіб. Нинішнього року тут зробили ямковий ремонт доріг, ремонт у клубі, в сільській раді замінили вікна.
– Село в нас хоч і на окраїні, та все ж затишне: маємо свою школу, два ставки, на літо приїздять на рибалку, – говорить сільський голова.
Нині одне з найбільш обговорюваних питань у селі – реформа децентралізації.
– Одразу, коли реформу тільки починали впроваджувати, всі жителі були «за» такі зміни. Мали об’єднатися з селами Маслове, Товмач, Антонівка, Веселий Кут, у центрі – Лип’янка, – додає Володимир Михайлович. Та чим далі, тим більший супротив відчувається з боку селян. Наслухалися різної інформації і тепер бояться чогось нового, хвилюються, що все піде в центр.

Теги: черкаси, черкаська область, Нечаєве, Шполянщина, сільський голова


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o