КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: День редакції, Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У сільському клубі – шахи, більярд, теніс, дискотеки й концерти

Дата: 15-10-2016, 14:15.

У сільському клубі – шахи, більярд, теніс, дискотеки й концерти Не оминули вже такі традиційні для Нечаєвого ремонтні роботи й місцевий клуб. Оновлений концертний зал уже чекає на перші урочистості до Дня села, що припадає якраз на Покрову.

– Усі роботи – своїми руками. Трудилися без зупину, зате маємо гарний результат. Хотілося б іще панно на сцену придбати, але треба десь віднайти копійчину, – відзначає сільський голова Володимир Приходько.

У клубі постійно вирує життя: до найбільших свят – Новий рік, 8 Березня, День урожаю – тут проводять урочисті концерти. Займаються співочі й танцювальні колективи.

– Маємо гуртки й для дітей, і для дорослих. Також молодь і всі охочі можуть пограти в настільний теніс, шахи, більярд – рік тому придбали спеціально для цього стіл, – відзначає завклубом Олена Радченко.
Є в закладі й необхідна техніка для проведення масових заходів, цього року придбали ноутбук.

Теги: черкаси, черкаська область, сільський клуб, Нечаєве, Шполянщина, гуртки


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o