СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Цього тижня в Черкасах продовжать ремонтувати дороги

Дата: 18-10-2016, 10:04.

Цього тижня в Черкасах продовжать ремонтувати дороги Цього тижня черкаські комунальники відновлять дорожні роботи, оскільки на минулому їм завадила негода. Про це під час оперативної наради повідомив начальник управління вуличної інфраструктури Сергій Отрешко. «Нова Доба» про це дізналася в прес-службі Черкаської міської ради.

За його словами, уже сьогодні дорожники візьмуться за фрезерування покриття вулиці Крилова, Університетської та Хоменка. Водночас, тривають ремонтні роботи вздовж вулиці Богдана Хмельницького (від Гагаріна й до Героїв Дніпра). Силами місцевого комунального підприємства «ЧЕЛУАШ» у Черкасах заасфальтують вулицю Чигиринську. Не зупиняються в місті й капітальні ремонти доріг.

– За сприятливої погоди розпочнемо укладати асфальт і на вулиці Оборонній, там зараз тривають земляні роботи, – розповів Сергій Володимирович.

Теги: черкаси, черкаська область, ремонт, дороги, місто, вулиці


Черкаси наживо

Напередодні дівчинку доправили на ґвинтокрилі з районної лікарні до Черкас. Її побив рідний батько. Мати розповіла, що пішла в магазин, дитина почала
У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
Їй так хотілося кохання… ...
Сергій і Ольга Зінченки, RSS
Отруту готували у Шиханах ...
Лев Хмельковський, RSS
Ходити по склу ...
Анна Сакун, RSS
Про щастя ...
Анна Сакун, RSS
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS