СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Сільське господарство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У середу прогнозують морози та дощ з мокрим снігом

Дата: 25-10-2016, 22:08.

У середу прогнозують морози та дощ з мокрим снігом Погоду Черкащини вже 11 діб поспіль визначає вплив холодного антициклону із північних широт. Утримується холодна суха з підвищеним атмосферним тиском погода. У Черкасах атмосферний тиск сьогодні становить 769 мм ртутного стовпчика, найвищий тиск відмічався 17 жовтня – 770-771 мм рт. ст. за норми для жовтня 755. Про це «Нова Доба» дізналася в Черкаському обласному центрі з гідрометеорології.

Із синоптичної карти видно, що найближчої ночі на погоду Черкащини продовжить впливати східний антициклон. Сильний холодний вітер та малохмарне небо зумовлять зниження температури до невеликих морозів 2-4º. Завтра вдень до західних кордонів нашої області наблизяться атмосферні фронти із заходу, місцями пройдуть невеликі дощі з мокрим снігом. Температура повітря у межах +4−+6º.

Надалі переважатиме хмарна погода, нічні морози припиняться, денна температура істотно не зміниться. Наступні опади можна очікувати у вихідні.
Посилення вітру сьогодні вночі до штормових значень може привести до тимчасових відключень від електропостачання.


Теги: черкаси, черкаська область, мороз, мокрий сніг, опади, погода, гідрометцентр, температура


Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Настав Новий рік... ...
Анна Григорович, RSS
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS