Студенти Черкащини змагалися з легкоатлетичного кросу

27 жовтня відбулися змагання з легкоатлетичного кросу за програмою ІІ Спортивних ігор Черкаської області серед вищих навчальних закладів типу: університети, інститути. Відбулися вони в Черкаському міському парку «Сосновий Бір». Про це «Нова Доба» дізналася в прес-службі ЧНУ.

За першість змагалися команди Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Черкаського державного технологічного університету, Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та Уманського національного університету садівництва. Кожен виш представили жіноча та чоловіча команди по 6 осіб.

Головний суддя змагань, директор ННІ фізичної культури, спорту і здоров\’я Леонід Нечипоренко, налаштовуючи учасників на початок забігів, наголосив, що спортивні люди досягають успіхів у всьому.
У командній боротьбі переможцями стали:
1 місце — Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького;
2 місце — Уманський національний університет садівництва;
3 місце — Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини.
У особистому заліку дівчата, студентки Черкаського національного, посіли всі призові місця: 1 місце — Галина Міллер, 2 — Валентина Михайлик, 3 — Вікторія Коваленко.

Показали найкращі результати серед хлопців: 1 місце — Вадим Гончаренко (ЧНУ), 2 місце — Антон Діденко (УНУС), 3 місце — Максим Бондаренко (ЧНУ).