ПОЛІТИКА


Новина із категорії: Децентралізація "за" і "проти", Політика, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У Тальному готують до виборів голови ОТГ

Дата: 27-10-2016, 20:04.

У Тальному готують до виборів голови ОТГ У Тальному все ближче відчувається подих майбутніх виборів нової об’єднаної громади. У суботу на своє перше засідання збереться міська виборча комісія. Про це «Нова Доба» дізналася з сайту «Вісті Черкащини».

− Зустріч призначено в 105 кабінеті приміщення, де знаходиться районна рада та районна адміністрація, – каже член комісії Володимир Щур. – Поки зберемося в тому складі, в якому проводили останні місцеві вибори восени 2015 року.

Якщо в Тальному вибори до нової об’єднаної громади вийшли на завершальну пряму, то в північних селах району справа не зрушила з місця.
− Основна біда – бідність. Якщо об’єднати Лащову, Веселий Кут, Шаулиху, Папужинці й Лісове, то бюджет нової громади ніяк не дотягне до мінімально необхідних показників, – каже сільський голова Веселого Кута Павло Козаченко. – Ледве зведемо кінці з кінцями, якщо приєднаємо Онопріївку, Кобринову Греблю й Заліське. Поки що створення нової громади перебуває в зародковому стані.

Нагадаємо, що окрім Тального погодилися об’єднатися в нову громаду південно-західні села району – Білашки, Тальянки та Леґедзине.

Теги: черкаси, черкаська область,


Черкаси наживо

Чотири роки тому у цей день загинув полковник Ігор Момот. Тоді вперше з російського боку стріляли по Україні з «Градів». Посмертно йому присвоїли
Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
На безкраїй ниві афоризму… ...
Володимир Даник, RSS
Нічний гість ...
Анна Сакун, RSS
Одна з пісень Висоцького ...
Володимир Даник, RSS
І це теж мине ...
Сніжана Калюжна, RSS
Якість наших душ ...
Анна Сакун, RSS