ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Децентралізація "за" і "проти", Економіка, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Понад 12 млн грн з держбюджету передбачено для трьох ОТГ на Черкащині

Дата: 31-10-2016, 13:00.

Понад 12 млн грн з держбюджету передбачено для трьох ОТГ на Черкащині З державного бюджету на формування інфраструктури у трьох діючих ОТГ Черкащини передбачено 12,8 мдн грн. З них на рахунки громад уже надійшло 9,9 млн грн, а використано – 5,9 млн грн. Про це «Нова Доба» дізналася в прес-службі ОДА.

Зазначені кошти розподілені залежно від площі території та кількості сільського населення в ОТГ, зазначив заступник голови ОДА Ярослав Березань. Загалом було подано 26 «інфраструктурних» проектів: Білозірською – 17 проектів на передбачені 7,3 млн грн, Єрківською – 2 проекти на 1,3 млн грн, Мокрокалигірською – 7 проектів на 4,1 млн грн.
– Інфраструктурні проекти наших територіальних громад спрямовані на капітальний ремонт, оновлення вуличного освітлення, матеріально-технічної бази, а також ремонт доріг, – розповідає Ярослав Березань. – Тринадцять поданих проектів уже реалізовано і ми можемо бачити їх результати.

Він додав, що нині в тергромадах за рахунок коштів ДФРР на 1 млн грн реалізуються 3 проекти. Ще один проект на суму 0,6 млн грн найближчим часом буде затверджений постановою КМУ. Вони спрямовані на вирішення таких проблем, як енергозбереження в дитячих-навчальних закладах об’єднаних територіальних громад, придбання медичного обладнання для реабілітації учасників АТО та осіб з обмеженими фізичними можливостями та капітальний ремонт частини приміщення під центр надання адміністративних послуг.


Теги: черкаси, черкаська область,


Черкаси наживо

Чотири роки тому у цей день загинув полковник Ігор Момот. Тоді вперше з російського боку стріляли по Україні з «Градів». Посмертно йому присвоїли
Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
На безкраїй ниві афоризму… ...
Володимир Даник, RSS
Нічний гість ...
Анна Сакун, RSS
Одна з пісень Висоцького ...
Володимир Даник, RSS
І це теж мине ...
Сніжана Калюжна, RSS
Якість наших душ ...
Анна Сакун, RSS