Спортсмени УДПУ привезли три медалі із Кубку України з пауерліфтингу

Викладачі кафедри спортивних дисциплін Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Сергій Ільченко та Руслан Маслюк, а також студент ІІ курсу факультету фізичного виховання Владислав Мошенський результативно виступили під час Кубку України федерації UPC з пауерліфтингу, жиму лежачи, тяги та екстремального жиму. Понад 400 спортсменів з різних регіонів України демонстрували свою силу та витривалість на всеукраїнських змаганнях, що проходили у столичному спортивному комплексі «Меридіан». Про це «Нова Доба» дізналася в прес-службі УДПУ.

Спортсмени УДПУ змагались у екстремальному жимі, де у підсумку по черзі піднімались на п’єдестал для нагородження. Сергій Ільченко в номінації штанги 100 кг з результатом 37 повторень за 3 хвилини, встановивши новий рекорд України, завоював І місце. Руслан Маслюк у номінації штанги 55 кг з результатом 69 повторень, виконавши норматив кандидата в Майстри спорту України з екстремального жиму, посів ІІІ місце. Владислав Мошенський був сильнішим у категорії юніори (вага штанги 55 кг з результатом 58 повторень за 3 хвилини) і виборов І місце.