ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Новини » Економіка

Роздрукувати        Друкована версія

Понад 87 млн грн − заборгованість черкащан за опалення й гаряче водопостачання

Дата: 4-11-2016, 13:12.

Понад 87 млн грн − заборгованість черкащан за опалення й гаряче водопостачання У січні–вересні 2016 р. населенням області сплачено за спожиті житлово-комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 1165,0 млн грн, або 131,8% нарахованих за даний період сум. Про це «Нова Доба» дізналася в ГУ статистики в Черкаській області.

Заборгованість населення області за централізоване опалення та гаряче водопостачання на кінець вересня 2016 р. становила 87,7 млн грн, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 41,9 млн грн, за централізоване водопостачання та водовідведення – 10,9 млн грн, за вивезення побутових відходів – 6,6 млн грн. У той же час, за рахунок перевищення нарахованих бюджетних коштів (призначені субсидії) організаціям, що надають домогосподарствам послуги газопостачання, над вартістю фактично спожитих послуг, заборгованість населення з оплати цього виду послуг на кінець вересня 2016 р. була відсутня.

Крім того, за електроенергію сплачено у вересні 2016 р. 43,5 млн грн. Сума заборгованості за електроенергію на кінець вересня становила 39,2 млн грн.

Теги: черкаси, черкаська область, комунальні послуги, заборгованість, платежі, гаряче водопостачання


Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Настав Новий рік... ...
Анна Григорович, RSS
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS