5 медалей вибороли черкаські боксери в Харкові

Яскравий виступ збірної області продемонстрували спортсмени Черкащини на ІІ Всеукраїнському турнірі з боксу серед юніорів на призи Сергія Данильченка, який із 01 по 5 листопада приймав Харків. У кожній ваговій категорії турніру змагалися по 8 найсильніших боксерів України. Про це «Нова Доба» дізналася з сайту «Чемпіон».

У результаті виступів черкащан у ваговій категорії «до 70 кг» переможцем став вихованець комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вікторія» Черкаської міської ради та школи вищої спортивної майстерності Юрій Майдаков (тренери: Піскун О.В., Мальований А.В., Кіхтенко Вол.А.), срібним призером в цій вазі став також вихованець КДЮСШ «Вікторія» Кофан Максим(тренер Міфтахов З.Р.)

Уманчанин Швець Сергій виборов «золото» у ваговій категорії «до 48 кг», Дзюбейло Максим здобув «срібло» у ваговій категорії «до 54 кг», Івасюк Валентин був третім у ваговій категорії «до 46 кг» (тренери: Петриченко В.Б., Кабанов В.М.).