СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Сільське господарство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Землевпорядники Черкащини розглянули майже 101 тисячу заяв із ведення кадастру

Дата: 15-11-2016, 15:42.

Землевпорядники Черкащини розглянули майже 101 тисячу заяв із ведення кадастру Державні кадастрові реєстратори Черкаської області з початку 2016 року опрацювали 100 953 звернення з питань ведення Державного земельного кадастру (ДЗК). Про це «Нова Доба» дізналася в головному управлінні Держгеокадастру в Черкаській області.

Територіальні органи землевпорядної служби в Черкаській області зареєстрували в ДЗК 34 656 земельних ділянок. Значна кількість таких ділянок знаходиться в Черкаському (4 651), Чорнобаївському (3 105), Жашківському (2 799) та Шполянському ( 2 466) районах.

Найбільш затребуваною послугою у сфері земельних відносин залишається надання витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Усього цього року працівники Держгеокадастру Черкащини видали 60 967 витягів із ДЗК. Найчастіше таку інформацію запитували й отримали в Золотоніському (5 466 витяги), Уманському (5 042) й Чорнобаївському (4 900) районах.

Також спеціалісти обласного Держгеокадастру опрацювали 2 898 заявок стосовно внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них). Видали 2 432 відомості з ДЗК у формі викопіювання з кадастрової карти (плану).

Теги: черкаси, черкаська область, Держгеокадастр, земля, документи на землю, землевпорядники


Черкаси наживо

Щодень разом. І так уже 70 років. Подружжя Гуріних із Черкас святкує своє платинове весілля. Молодята-рекордсмени – однолітки, обом напередодні
Дитяча кімната більше схожа на реанімацію, а кожен день дається крізь непосильний біль. Таке щодення у 6-річної переселенки Аліни Ісаєвої. Дівчина
< >
Навчитися відпускати ...
Юлія Фомічова, RSS
День міста Шпола ...
Сергій Мошенський, RSS
Листи читачів «Нової Доби» ...
Тетяна Очеретяна, RSS