ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Новини » Економіка

Роздрукувати        Друкована версія

У Черкасах установлюють каналізаційні люки, які витримують навантаження 25 тон

Дата: 17-10-2013, 10:29.

У Черкасах установлюють каналізаційні люки, які витримують навантаження 25 тон КП «Черкасиводоканал» продовжує установку люків на водопровідних та каналізаційних колодязях міста. Про це повідомив власний кореспондент "Нової Доби".

Погодні умови поки дозволяють здійснювати ремонт оглядових колодязів. Нині працівники КП “Черкасиводоканал” замінюють аварійні люки на вул. Благовісній, від вул. Університетської до вул. Крилова.

– Обсяг робіт досить значний. Адже ми оновлюємо не лише люки, а й монтуємо нові бетонні плити-перекриття та кладемо цегляну кладку, – зазначив Павло Литвиненко, начальник дільниці водопровідних мереж КП “Черкасиводоканал”.

"Черкасиводоканал" установлює каналізаційні люки чеського виробництва, які витримують навантаження 25 т та обладнані надійним антивандальним захистом.

Надія БілоусТеги: черкаси, черкаська область,


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o