КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Юні вокалісти музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка – переможці конкурсу у Львові

Дата: 18-11-2016, 14:00.

Юні вокалісти  музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка – переможці конкурсу у Львові Нещодавно у Львові відбувся ІІІ Всеукраїнський фестиваль – конкурс вокально-хорового співу та інструментальної музики «Галицькі самоцвіти», у якому активну участь приймали учні вокального відділу ДМШ №1 ім. М.В. Лисенка. Для учасників цього конкурсу були організовані різноманітні заходи: святкове привітання від Державної заслуженої академічної капели України «Трембіта», круглий стіл – знайомство з організаторами та членами журі, обговорення виступів конкурсантів, професійні рекомендації, яскраві концерти органної музики та національного Академічного ансамблю пісні і танцю «Гуцулія». «Нова Доба» про це дізналася в Черкаській ДМШ №1 ім. М.В. Лисенка.

У склад журі конкурсу увійшли завідуючі кафедрами, професори Львівської Академії музики, народні артисти України.

У конкурсі з вокалу приймали участь біля 100 учасників з різних куточків України.
Дуже гідно представили своє місто юні співаки ДМШ №1 ім. М.В. Лисенка, які зайняли наступні місця: Жовта Вероніка – І та ІІ, Токова Анастасія І та ІІ, Озеран Ксенія – ІІІ, Алексєєва Дар’я стала дипломантом конкурсу. Викладач учнів Ірина Варавіна та концертмейстер Леся Рябоконь отримали запрошення виступити на Гала – концерті конкурсу.

У рамках фестиваль – конкурсу був проведений майстер – клас заслуженої артистки України, доцента кафедри академічного та естрадного співу Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника, Лауреата численних вокальних конкурсів та фестивалів з міста Івано-Франківськ Ольги Молодій.

Теги: черкаси, черкаська область, вокалісти, музична школа, фестиваль, Львів


Черкаси наживо

Понад два роки у місті функціонує балетна школа. Навчатися там починають малюки від 3,5 років. Серед усього, виконують вправи на розтягування,
Благодійний бал за сприянням шкільних лідерів м. Черкаси відбувся 5-го травня у Художньому музеї ім.Т.Г.Шевченка. Кошти збирали на лікування
< >
Колишні учениці ...
Олексій Юрін, RSS
День вишиванки ...
Олексій Юрін, RSS
У кав'ярні ...
Олексій Юрін, RSS