Золотоніські атовці вийшли у фінал всеукраїнського футбольного чемпіонату

У рамках Ліги учасників АТО «Північ» свої свої останні два поєдинки команда «Зеніт», що представляє Золотоніську військову частину, провела з лідером чемпіонату «Десною» 1: 1 та з «ПВК Центр», здобувши перемогу 2 : 0. Отож, золотоніська команда фінішувала у чемпіонаті на другій позиції турнірної таблиці. Про це «Нова Доба» дізналася від Федерації футболу Черкаської області.

Золотоніські атовці вийшли у фінал всеукраїнського футбольного чемпіонату У підсумку «Зеніт» зайняв друге місце і разом з «Десною» братиме участь у фінальній частині за участю 8 кращих команд-переможців групових турнірів, яка відбудеться з 1 по 4 грудня цього року в Конча-Заспі. На цьому етапі змагання пройдуть за олімпійською системою.

З цієї нагоди, 20 листопада у м. Вишневе Київської області відбулося урочисте закриття, де «Зеніту» вручили срібні нагороди.

Також футболісти команди Павло Темофеєв та Сергій Шестак отримали призи кращих гравців турніру, відповідно захисника та нападника.