ПОЛІТИКА


Новина із категорії: Політика, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Школи, дитсадки і стоматполіклініка дякують меру за скасування порогів для закупівлі в системі «Прозорро»

Дата: 23-11-2016, 11:42.

Школи, дитсадки і стоматполіклініка дякують меру за скасування порогів для закупівлі в системі «Прозорро» На адресу міського голови Анатолія Бондаренка, секретаря міської ради Олександра Радуцького та депутатів Черкаської міської ради надійшли листи від громадської організації «Асоціація керівників дошкільних навчальних закладів», ГО «Асоціація керівників шкіл м. Черкаси» та адміністрації КЗ «Черкаська міська стоматологічна поліклініка ЧМР». Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби міської ради.

Школи, дитсадки і стоматполіклініка дякують меру за скасування порогів для закупівлі в системі «Прозорро» Керівники міських закладів висловлюють вдячність за швидке реагування на проблему збільшення допорогових закупівель.
Школи, дитсадки і стоматполіклініка дякують меру за скасування порогів для закупівлі в системі «Прозорро» Школи, дитсадки і стоматполіклініка дякують меру за скасування порогів для закупівлі в системі «Прозорро» Школи, дитсадки і стоматполіклініка дякують меру за скасування порогів для закупівлі в системі «Прозорро»

Теги: черкаси, черкаська область, Анатолій Бондаренко, Прозоро, прозорість, онлайн закупівлі


Черкаси наживо

На Черкащині школярі на уроках трудового навчання шиють одяг та постільну білизну для вихованців сиротинця. Учні самі вигадують дизайн, кроять та
На Відкритому Європейському чемпіонаті з робототехніки (Дебрецен, Угорщина) черкаська команда «Kiborgs.UA» (учні міської гімназії №9) увійшла в
Місто без нас ...
Борис Юхно, RSS
Обласне... Імені Симоненка! ...
Володимир Даник, RSS
Повернення ...
Юлія Фомічова, RSS