Новина із категорії: Анна Крутіхіна, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Агресор, жертва - а хто ти?

Агресор, жертва - а хто ти?
Анна Крутіхіна, RSS
Дата: 25-11-2016, 11:42.
Агресору потрібна жертва, без неї він ніхто. Тому агресор завжди намагатиметься її втримати: маніпуляціями, вмовляннями, подарунками, пробаченнями, тимчасовим гарним ставленням. Жертва його пробачає, й все починається знову. Замкнуте коло. До чого це я?

Про насилля останні дні та й наступні, принаймні, 16 днів говоритимуть багато. Після соціального вибуху під тегом "янебоюсьсказати" суспільство якимось чином об'єдналося чи його осяйнуло, що про це можна і треба говорити. Хоча, як на мене, говорити - то лише говорити. Адже жертві завжди потрібен агресор - це її модель поведінки. Про що я?

Якось я написала блог "Припиніть катувати себе і займіться спортом", де описала ситуацію моральних знущань. А нині відчула потребу написати блог "Припиніть бути жертвою". Автобіографічний. І потім осяйнуло мене: говорити мало, писати мало, завжди потрібно діяти. Змінити свою модель поведінки, розірвати отой вічний рольовий трафік, в якому ти - жертва. Навіть якщо ти просто жертва спілкування. Моральні знущання, часом, болючіші, аніж фізичні.

Все - у голові. Моделі поведінки, різні трикутники, родові програми тощо. Все починається й закінчується в голові. І жертва ти доти, допоки не віришиш інакше. Так, залишатися наодинці зі своїми тарганами в голові страшно, але набагато страшніше усе життя бути жертвою і створювати таку ж родову програму своїм дітям.

Теги: черкаси, черкаська область,

Черкаси наживо

Цілющі козацькі води. Вилікувати хвороби шлунка, укріпити імунітет – можна і на Черкащині. Водні процедури – безкоштовні і без черг. А ще – невідомі
Смугасті ягоди уже дедалі частіше з'являються на черкаських ринках, та чи є безпечним такий ранній урожай? Журналісти «ВІККА» вирушили на ринок із
< >
Закордонні марки України ...
Лев Хмельковський, RSS
Повстання охопили Україну ...
Лев Хмельковський, RSS
Автоматика на коліщатах ...
Владислав Бедринець, RSS