Новина із категорії: Лев Хмельковський, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Храмове свято було велелюдним

Храмове свято було велелюдним
Лев Хмельковський, RSS
Дата: 12-12-2016, 11:02.
11 грудня громада Української православної церкви-пам’ятника св. Андрія Первозваного у Савт-Бавнд-Бруку, Нью-Джерзі, відзначила храмове свято. Поруч з храмом міститься Консисторія Української Православної Церкви США, Семінарія св. Софії, Школа українознавства, Культурний центр, бібліотека, пам'ятники княгині Ользі і Митрополитові Василю Липківському (скульптор Петро Капшученко).

Храмове свято було велелюдним

Церкву-монумент в пам'ять про Голодомор в Україні спроєктував архітектор з Канади Юрій Кодак. Освячено її 10 жовтня 1965 року. У крипті храму похований його основоположник Мстислав (Скрипник), а навколо розкинувся великий цвинтар, де є понад 6 тисяч могил відомих українських діячів.

Свято розпочалося з урочистої зустрічі Архиєпископа Даниїла Зелінського, якого вітали квітами учні Школи українознавства разом з директором Галиною Маринець, настоятель храму протоєрей о. Юрій Сівко,голова Сестрицтва св. Марії Леся Сівко, голова церковної ради Дмитро Козлюк. Архиєпископ Даниїл при зустрічі виголосив вітальну промову.

Храмове свято було велелюдним

Була відслужена Архиєрейська літургія, в кінці якої відбулося висвячення у диякони молодого іподиякона Івана Чопка з Бразилії. Виголошуючи проповідь про значення любови у сучасному тривожному світі Архиєпископ Даниїл за звичаєм промовляв серед церковної залі.
Опісля усі перейшли в будинок сестринства, де відбувся святковий обід, під час якого на сцені співали і читали вірші учні Школи українознавства. Зенко Галькович, фінансовий директор Української національної федеральної кредитової спілки в Нью-Йорку, вручив Сестринству грошовий дарунок. Попри зимову пору свято було велелюдним.

Теги: черкаси, черкаська область, храмове свято, церква, монумент, літургія

Черкаси наживо

Смугу перешкод військовослужбовці долали безперервно протягом тридцяти годин. Так у Навчальному центрі Держприкордонної служби України в Оршанці під
Замість лімузинів, високих підборів та краваток – віз, вишиванки та плахти. На Черкащині взялися за відродження місцевих весільних традицій. Інформує
< >
«Це зробив Міхо» ...
Лев Хмельковський, RSS
На виставці ...
Олексій Юрін, RSS
Отож – почнемо?! ...
Володимир Даник, RSS