КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Новини » Культура. Освіта

Роздрукувати        Друкована версія

Два черкаські рок-гурти подали заявку на участь у «Євробаченні-2017»

Дата: 13-12-2016, 16:58.

Два черкаські рок-гурти подали заявку на участь у «Євробаченні-2017» Відразу два черкаські рок-гурти «L. A.» та «Шановні пішоходи» подали свою заявку на участь у «Євробаченні-2017» і наразі проходять відбіркові тури. Про це «Нова Доба» дізналася від Департаменту освіти і гуманітарної політики ЧМР.

Познайомитися із творчістю «L.A.» та «Шановні пішоходи» можна буде 17 грудня о 17.00 у Малому залі міського Палацу молоді.

– У рамках проекту Арт-простір, що проходить у Палаці молоді щоп’ятниці, ми виділяємо окремі гурти чи виконавців і, згодом вони мають можливість провести сольний концерт. Тож, цього разу запрошуємо познайомитися з творчістю черкаських гуртів, які подали заявки на участь у «Євробаченні-2017», – розповів директор міського Палацу молоді Нодарі Росопідзе.

Дата: 17 грудня неділя, 17.00 год.

Організатор: Черкаський міський Палац молоді
Місце: Палац молоді, м. Черкаси, вул. Сумгаїтська, 12

Ціна – безкоштовно

До відома:
Заявки усіх учасників на «Євробачення-2017» розміщені на сайті телеканалу СТБ. Там же можна віддати свій голос вподобаному учасникові.
Тих, хто виявить бажання представляти Україну на конкурсі «Євробачення-2017», буде оцінювати відомий композитор і музичний продюсер Національного відбору Костянтин Меладзе.

Прямі ефіри Національного відбору на «Євробачення-2017» буде вести Сергій Притула. Ефіри розпочнуться 4 лютого паралельно на телеканалах СТБ і UА:Перший.

Ім’я артиста, який представить Україну на Міжнародному пісенному конкурсі у травні 2017 року, стане відоме під час фіналу 25 лютого.
Проголосувати за рок-гурт «L.A.»
Проголосувати за гурт «Шановні пішоходи»

Теги: черкаси, черкаська область, Шановні пішоходи, Євробачення, рок-гурт, музика, музиканти


Черкаси наживо

Понад два роки у місті функціонує балетна школа. Навчатися там починають малюки від 3,5 років. Серед усього, виконують вправи на розтягування,
Благодійний бал за сприянням шкільних лідерів м. Черкаси відбувся 5-го травня у Художньому музеї ім.Т.Г.Шевченка. Кошти збирали на лікування
< >
Колишні учениці ...
Олексій Юрін, RSS
День вишиванки ...
Олексій Юрін, RSS
У кав'ярні ...
Олексій Юрін, RSS