СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Новини » Суспільство

Роздрукувати        Друкована версія

Гороскоп від «Доби»

Дата: 19-12-2016, 07:02.

Гороскоп від «Доби» Овен. Змініть тактику своїх дій, інакше непевність вам додасть лише проблеми. Нові справи краще планувати в інший день.

Тілець. Наведіть ладу у думках і справах. Зайві обов’язки краще делегуйте. Сьогодні варто ще раз замислитися над важливими для вас речами.

Близнюки. Перегляньте свої цілі і засоби її досягнення. Це важливо, оскільки старі способи вже не працюють. Варто сьогодні подбати про свою безпеку.

Рак. Робота й навчання сьогодні будуть як ніколи важливими. Не довіряйте важливої інформації некомпетентним людям.

Лев.
У фінансових питаннях будьте вкрай обережні: відмовтеся від великих витрат і будьте вкрай важливі із дрібними розтратами.

Діва. Спробуйте не схибити, будуючи грандіозні плани. Сьогодні важливо почути себе, уточнити курс напрямку, тому візьміть паузу.

Терези. Відповідальність за справи сьогодні лише зросте, тому позбудьтеся ілюзій. Будьте уважними в дрібницях, день вимагає уваги до прихованих деталей.

Скорпіон.
Вбачайте успіх навіть у найменших справах. Уникайте конфліктів, особливо в роботі. Краще сплануйте свій відпочинок.

Стрілець.
Нові ситуації можуть збити вас зі шляху до успіху. Оцінюйте небезпеки тверезо, дбайте про своєчасність змін.

Козеріг. Не квапте події: усі приємнощі з вами стануться незалежно від вашого бажання їх пришвидшити. Тримайте своє щастя при собі.

Водолій. Справи вимагатимуть зміну підходів та стратегії. Застосуйте творчий підхід, пере форматуйте режим роботи.

Риби. Будьте напоготові взяти участь у складних перемовинах. Озвучуйте свою позицію чітко й ухвалюйте виважено кожне рішення.

Теги: черкаси, черкаська область, Гороскоп, гороскоп на сьогодні, гороскоп для усіх знаків


Черкаси наживо

Понад два роки у місті функціонує балетна школа. Навчатися там починають малюки від 3,5 років. Серед усього, виконують вправи на розтягування,
Благодійний бал за сприянням шкільних лідерів м. Черкаси відбувся 5-го травня у Художньому музеї ім.Т.Г.Шевченка. Кошти збирали на лікування
< >
Колишні учениці ...
Олексій Юрін, RSS
День вишиванки ...
Олексій Юрін, RSS
У кав'ярні ...
Олексій Юрін, RSS