ЗДОРОВ'Я


Новина із категорії: Здоров'я, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Черкащанка потребує допомоги на пересадку нирки

Дата: 6-01-2017, 11:18.

Черкащанка потребує допомоги на пересадку нирки 25-річна Сапсай Маргарита вже 11 років бореться з хронічною хворобою нирок 5 стадії. Дівчині терміново потрібна пересадка нирки, її мама може стати донором, операцію готові зробити у Києві (в інституті ім. О.О. Шалімова). Проте на доопераційну і післяопераційну терапію в сестри не має коштів. Щоб зробити операції, родині потрібно 150 тисяч гривень, і 20-30 тисяч гривень на доопераційне обстеження. Про це повідомляє сестра хворої на своїй сторінці у соцмережі.

Хвороба вперше дала про себе знати у жовтні 2005 року. Протягом чотирьох місяців лікарі не могли встановити вірний діагноз, потім виявили, що це системний червоний вовчак. Відтоді Маргарита веде боротьбу за нормальне життя з хронічною хворобою нирок. Довелося покинути школу, та протягом трьох років навчатися вдома. Весь цей час мама виховувала двох доньок сама.

З 2011 року сталося різке загострення хвороби СЧВ і з цього часу Маргариті доводиться тричі на тиждень (по чотири години) їздити в інший кінець міста на гемодіаліз.

У 2016 році аналізи значно погіршилися, лікування вже не допомагає, і врятувати життя може тільки трансплантація нирки. Зараз у неї постійні судоми (діагноз – синдром «безтурботних ніг»), підвищений тиск та нудота. Стати донором погодилася стати мама, яка готова на все заради своєї дитини, але за лікування потрібно буде заплатити величезні гроші, які родині Маргарити самостійно не зібрати. Тому вони просять допомоги у небайдужих людей.

МФО – 305299
Код ЄДРПОУ – 14360570
Рахунок одержувача – 29244825509100
Номер карти приват банку – 5168755602646263
Сапсай Маргарита Миколаївна

Теги: черкаси, черкаська область, допомога, гроші, хвороба, операція


Черкаси наживо

Смугу перешкод військовослужбовці долали безперервно протягом тридцяти годин. Так у Навчальному центрі Держприкордонної служби України в Оршанці під
Замість лімузинів, високих підборів та краваток – віз, вишиванки та плахти. На Черкащині взялися за відродження місцевих весільних традицій. Інформує
< >
«Це зробив Міхо» ...
Лев Хмельковський, RSS
На виставці ...
Олексій Юрін, RSS
Отож – почнемо?! ...
Володимир Даник, RSS