ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Новини » Економіка

Роздрукувати        Друкована версія

Черкаський виконком вирішив не підвищувати ціну за проїзд у маршрутках

Дата: 27-12-2016, 11:10.

Черкаський виконком вирішив не підвищувати ціну за проїзд у маршрутках Виконавчий комітет Черкаської міськради не підтримав проект рішення про підвищення тарифу на проїзд у громадському транспорті із трьох до чотирьох гривень. Зазначимо, що раніше до виконкому звернулись перевізники з проханням підняти тарифи на проїзд, оскільки теперішня ціна у 3 грн., за їхніми словами, економічно невигідна та не покриває витрати на заробітну платню та паливо. Про це «Нова Доба» дізналася з сайту «ПроВсе».

Проти цього рішення виступили заступник міського голови Ігор Коломоєць і члени виконкому Дмитро Кухарчук та Роман Ганзевич.

Дмитро Кухарчук зазначив що спочатку треба підняти якість послуг із перевезення, а вже потім піднімати тарифи. Водночас Коломієць зауважив, що перевізники не виконують своїх обіцянок, зокрема в маршрутках грає музика, попри заборону, не встановлено GPS-трекери.

Натомість інші члени виконкому аргументували доцільність підняття цін за проїзд економічною необхідністю.

Від імені перевізників виступив директор підприємства ПАТ «Черкасиавтотранс» Володимир Солом’яний:
– У нас йдуть кращі водії, не вистачає коштів покривати витрати на пальне і на заробітну платню. Ми теж ваші виборці і теж хочемо їсти, – емоційно звернувся він до міського голови.
Також підприємець попередив, що перевізники стануть і тоді в місті виникне транспортний колапс.

Інша представниця перевізників, директор АТП 17127 Олена Куниця зазначила, що 4 грн – це мінімальна ціна, яка вже не забезпечує функціонування автотранспортних підприємств. За її словами, у цей тариф вже закладено заробітну платню в 1650 грн.
– Тільки я на своєму підприємстві вимушена буду звільнити 60 осіб. Відповідно, я не зможу забезпечувати послуги з перевезення і зменшаться податки до міського бюджету, – каже Куниця.

На захист підвищення тарифів виступив начальник управління транспорту департаменту ЖКК Черкаської міської ради Віталій Москаленко, який навів приклади, що в інших містах – Полтаві, Кременчузі, Смілі, Умані – ціна давно підвищена і питань не виникає.

Водночас необхідної більшості голосів це питання так і не набрало, тому проїзд у черкаських маршрутках залишився на рівні 3 гривень.
– Оскільки тариф так і не було прийнято, то першим кроком стане скороченням персоналу. Другим – перереєстрація підприємства в області або районі. Відповідно, в моєму випадку, місто не отримає близько 2 млн надходжень до бюджету, – зазначила директор АТП 17127 Олена Куниця. – Ми протестувати не будемо і протистояти міській владі теж.

Теги: черкаси, черкаська область, проїзд, ціна за проїзд, маршрутки, перевізники, міська рада


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o