КРИМІНАЛ


Новина із категорії: Кримінал, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

В Умані засудили грабіжника, який нападав на жінок з ножем

Дата: 28-12-2016, 14:42.

В Умані засудили грабіжника, який нападав на жінок з ножем Уманська місцева прокуратура підтримала державне обвинувачення у суді стосовно 31-річного мешканця міста Умань, який упродовж 2014 року скоював розбійні напади на жінок. Про це «Нова Доба» дізналася від Уманської прокуратури.

Зловмисник впродовж лютого-березня 2014 року здійснив напад на трьох жительок міста Умань. Погрожуючи ножем, відібрав гроші та цінності на суму понад 7,5 тис. грн.

Під час досудового розслідування встановлено, що чоловік неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності, в тому числі і за корисливі злочини.

Уманський міськрайонний суд кваліфікував дії злочинця за ч.1 ст. 187 КК України (напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із погрозою застосування насильства, небезпечного для життя чи здоров’я особи, яка зазнала нападу (розбій) та ч.2 ст. 187 КК України як напади з метою заволодіння чужим майном, поєднані із погрозою застосування насильства, небезпечного для життя чи здоров’я особи, яка зазнала нападу, та вчинені особою, яка раніше вчинила розбій.

Відтак, за результатами судового розгляду, враховуючи надані докази, суд визнав обвинуваченого виннним та призначив покарання у вигляді 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Теги: черкаси, черкаська область, напад, розбій, грабіжник, розбійник, Умань


Черкаси наживо

У Черкасах уже понад 30 років діє унікальний дитячий садочок для особливих, «сонячних» дітей. Про це повідомляє власний кореспондент «Нової Доби».
Тричі на тиждень кваліфікований тренер допомагає дітлахам ставати сильнішими і впевненішими у собі, розвивати витривалість. Займаються цим видом
< >
З любов’ю до села ...
Володимир Чос, RSS
Втрата часу ...
Анна Крутіхіна, RSS
Досі не вагітна? ...
Ірина Семенова, RSS
Це її війна... ...
Юлія Фомічова, RSS