КРИМІНАЛ


Новина із категорії: Кримінал, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Жителя Черкащини засудили заочно за терористичну діяльність

Дата: 28-12-2016, 15:44.

Жителя Черкащини засудили заочно за терористичну діяльність Прокуратура області спільно з Управлінням Служби безпеки України в Черкаській області викрила незаконну діяльність громадянина України, який, перебуваючи в статусі особи, яка переміщена з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, з лютого 2015 року здійснював військове командування «взводом» та проводив військову підготовку бойовиків для подальшої участі в збройному опорі правоохоронним органам та Збройним Силам України. Про це «Нова Доба» дізналася від Черкаської обласної прокуратури.

Підсудний обіймав посаду офіцера в одному зі структурних підрозділів «збройних сил» терористичної організації «Луганська народна республіка»

У зв’язку з тим, що вказана особа переховувалася від слідства на тимчасово окупованій території України, у липні поточного року її оголосили у всеукраїнський розшук і надано судом дозвіл на його затримання та привід для участі в розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Соснівський районний суд м. Черкаси задовольнив клопотання прокуратури Черкаської області та надав дозвіл на проведення спеціального досудового розслідування.

У вівторок 27 грудня одним із районних судів Луганської області за результатами спеціального судового провадження жителя м. Черкаси, який обвинувачується у співпраці з терористами «Луганська народна республіка», визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній групі чи організації) Кримінального кодексу України та призначено покарання у вигляді 8 років позбавлення волі.

Теги: черкаси, черкаська область, ЛНР, ДНР, прокуратура, СБУ, тероризм


Черкаси наживо

Напередодні дівчинку доправили на ґвинтокрилі з районної лікарні до Черкас. Її побив рідний батько. Мати розповіла, що пішла в магазин, дитина почала
У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
Їй так хотілося кохання… ...
Сергій і Ольга Зінченки, RSS
Отруту готували у Шиханах ...
Лев Хмельковський, RSS
Ходити по склу ...
Анна Сакун, RSS
Про щастя ...
Анна Сакун, RSS
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS