СПОРТ


Новина із категорії: Новини » Спорт

Роздрукувати        Друкована версія

Чемпіонат із фітнесу та бодібілдингу відбувся у Черкасах

Дата: 29-12-2016, 12:02.

Чемпіонат із фітнесу та бодібілдингу відбувся у Черкасах Днями Черкаси приймали відкритий чемпіонат Черкаської області з фітнесу, бодібілдингу, фізік-мен, фітнес-бікіні, модельного фітнесу та командних фітнес дисциплін (спортивної, танцювальної аеробіки, street-денс та фрістайлу) «Різдвяні канікули». Про це «Нова Доба» дізналася з сайту «Чемпіон».

Чемпіонат із фітнесу та бодібілдингу відбувся у Черкасах «Дякуємо Вам, наставники, за чудові переможні роботи , які втілені ваших учнях!» – такі вітання та побажання висловила тренер та очільниця обласної федерації бодібілдингу та фітнесу Антоніна Оробець.

Чемпіонат із фітнесу та бодібілдингу відбувся у Черкасах Абсолютними переможцями фітнес-турніру – IFBB стали :
ФІЗІК – Бондар Віталій – м. Кривий Ріг Дніпровська обл.(“Олімп”)
БІКІНІ – Кондратенко Анастасія – м.Черкаси (“Тренажорочка”)
ФІТНЕС – Пастушко Тетяна – м.Черкаси (“Грація”, “2012”).
БОДІБІЛДИНГ – Пилипенко Ігор – м.Черкаси (“3х4”)
МОДЕЛ. ФІТНЕС – Пастушко Тетяна – м.Черкаси (“Грація”, “2012”).

Абсолютні переможці серед фітнес-команд :
Мала группа – WAY UP CREW (тр-р Степанок Наталія)
Формейшн – ІРБІС (тр-р Садовська Олена)
Гран-прі ЛКС – EXPLOSSION (тр-р Оробець Максим).

ПЕРЕМОЖЦІ :
ФІЗІК – юніори – Прокопчук Нікіта (м.Черкаси, “Дніпроплаза джим)
ФІЗІК – чоловіки – Бондар Віталій (м.Кривий Ріг, Дніпровська обл.,”Олімп”)
ФІТНЕС – юніори(молодь) – Гончаренко Марина (м.Тальне)
ФІТНЕС – жінки – Пастушко Тетяна (м.Черкаси,”ГРАЦІЯ”,”2012″)
БІКІНІ – юніори – Лукашенко Жанна (м.Черкаси,ФЦ “Плазма Джим”)
БІКІНІ – жінки – Кондратенко Анастасія (м.Черкаси,”Тренажорочка”)
БОДІБІЛДИНГ-абс.-чоловіки – Пилипенко Ігор (м.Черкаси,”3х4″)
МОДЕЛ. ФІТНЕС -абс.-жінки – Пастушко Тетяна (м.Черкаси, “ГРАЦІЯ”, “2012”)

Модельний дитячо-юнацький ФІТНЕС :
14-16 р.- Прилєпська Каріна (СТС “Mirror”)
12-13 р.- Похилюк Олександра
11р.- Голосова Вікторія
10 р.- Діденко Катерина
8-9 р.-Корнієнко Дарія

Фітнес дитячо-юнацький 1 ліга :
14-16р.- Прилєпська Каріна (СТС “Mirror”)
12-13р.-1 ліга-Миронець Валерія
10-11 р.-1ліга -Ковбасюк Зоряна
9р.-1ліга-Кравець Софія
8 р.-1 ліга-Вороніна Вероніка
7 р.-1 ліга-Пономарьова Настя
6р.-1 ліга-Боденко Дарія
5р.-1 ліга-Мушенко Даша
4р.-1ліга-Коковіна Діана (СТС “Soul Dance”)

Фітнес дитячо-юнацький 1 +ліга :
12-13р.- Баранік Ольга (СТС “Soul Dance”)
10-11р.- Сазонова Вероніка
8-9 р. – Кулеша Софія (СТС “Soul Dance”)

Фітнес дитячо-юнацький Вища ліга :
14-16 р.- Гончаренко Марина (м.Тальне)
12-13 р.- Курапова Віолетта (СТС “Soul Dance”)
11 р.- Гуліда Анжеліка (СТС “Грація”)
10 р.- Мельнікова Анна (СТС “Грація”)
9 р.- Корнієнко Дарія (СТС “Грація”)
8 р.- Саражинська Анастасія (СТС “Грація”)
до 7 р.-Кузік Діанна (СТС “Грація”)

Тренери переможців:
Осика Євгеній (м.Кривий Ріг), Миколенко Денис, Гушан Володимир, Мединський Олександр, Мурза Яна, Гавдун Марія, Пастушко Тетяна, Оробець Антоніна (всі з м.Черкаси).





Теги: черкаси, черкаська область, бодібілдинг, фітнес, бікіні, чемпіонат міста, різдвяні канікули


Черкаси наживо

Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
У День захисту дітей, черкасцям продемонструють унікальний фотопроект. Для нього місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців
Котяча дружба ...
Владислав Бедринець, RSS
16+ Про це… ...
Борис Юхно, RSS
Про хрущовки ...
Борис Юхно, RSS
Зачинені двері ...
Анна Сакун, RSS