ПОЛІТИКА


Новина із категорії: Політика, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Черкаські депутати вирішили не підвищувати вартість проїзду

Дата: 1-01-2017, 12:19.

Черкаські депутати вирішили не підвищувати вартість проїзду Питання про підвищення тарифу на проїзд у черкаських маршрутках до 4 грн на останньбому виконкомі не було прийнято. Завадив кворум, вочевидь, передноворічний настрій та взаємні претензії. Перевізники звинувачують владу у тому , що вона їх не чує. Влада у свою чергу хоче від маршрутників якісного та надійного обслуговування містян.

Між іншим, перевізники констатують, що вже не в змозі забезпечувати якісні перевезення. А ще говорять, що за останні два роки місто фактично втратило вісім маршрутів, які з ’єднували віддалені райони і були дуже запитуваними пасажирами. Наразі, ціна палива та запасних частин росте, виросла комуналка та мінімальна заробітна плата. І все це загалом тягне за собою більше фінансове навантаження на автотранспортні підприємства.
Перевізник, який довгий час обслуговував маршрут № 14 Петро Копієвський, задається, втомився „ воювати“ та доводити свою правоту, тому він письмово звернувся до міськвиконкому з попередженням про те, що припиняє обслуговувати Дахнівку. Нагадаємо, що нещодавно, активні мешканці мікрорайону поскаржилися міському голові про недобросовісну роботу маршруту № 14.
– Ситуація не патова, а матова, – зазначив він. – Я розумію, що в людей немає коштів, тому я прийняв рішення про закриття.
Проте, Петро Йосипович провів перемовини із своїми колегами. Тож на заміну маршруту № 14 готовий вийти перевізник маршруту № 31. Його рух буде подовжено до вул. Свидівської у Дахнівці.

—Ми нікого не лякаємо. Коли приймався останній раз тариф, паливо було по 11-12 гривень, то зараз — 20-21 гривню. У нас просто немає вже виходу, — говорить перевізник ТОВ «ЧАТП 17127″ Олена Куниця. — Ми будемо звертатися до міського голови, щоб нам компенсували різницю в тарифах. Або нам компенсують ці пільгові перевезення, або ми фактично припиняємо роботу.
Виходить, перевізники поставили перед міською владою ультиматум. Не хочете піднімати тариф до 4 грн, тоді згадайємо вам про компенсацію пільгових перевезень.
- Хочете щоб проїзд був одна чи дві гривні? Будь ласка, але тоді згідно Закону «Про транспорт» нехай нам компенсують збитки, — сказав перевізник ПАТ «Черкасиавтотранс» Володимир Соломенний.
Проте, як саме будуть працювати черкаські маршрутки у новорічну ніч, наразі, залишилось невідомим. Бо міський голова покинув залу засідань і виконком було фактично закрито. Єдине , що вдалося зрозуміти — у новорічну ніч працюватимуть три безкоштовні тролейбуси — №№ 1,7 та №10.

Тетяна Балякіна

Теги: черкаси, черкаська область, вартість, проїзд, маршрутки, депутати, виконком


Черкаси наживо

Смугу перешкод військовослужбовці долали безперервно протягом тридцяти годин. Так у Навчальному центрі Держприкордонної служби України в Оршанці під
Замість лімузинів, високих підборів та краваток – віз, вишиванки та плахти. На Черкащині взялися за відродження місцевих весільних традицій. Інформує
< >
«Це зробив Міхо» ...
Лев Хмельковський, RSS
На виставці ...
Олексій Юрін, RSS
Отож – почнемо?! ...
Володимир Даник, RSS