ПОЛІТИКА


Новина із категорії: Новини » Політика

Роздрукувати        Друкована версія

Народний депутат допоміг дитячому садку в Городищі

Дата: 3-01-2017, 10:22.

Народний депутат допоміг дитячому садку в Городищі Уже впродовж 43 років ведуть батьки найдорожчий скарб – своїх маленьких дітей – у Городищенський дошкільний навчальний заклад №2 «Зірочка», який розташований у центрі міста Городище, в оточенні білокорих беріз. У закладі виховується 267 дітей, функціонує 8 груп.
Садочок відкрито в 1973 році. З того часу відбулось багато змін у нашому дошкільному закладі, багато людей працювало для його розвитку та благополуччя вихованців, але незмінною залишається мета закладу – виховання гуманної, самостійної, творчої, здатної до самореалізації особистості.
Упродовж 19 років колектив дошкільного закладу працює за художньо-естетичним напрямом. Саме музика, художнє слово, зображувальне мистецтво, театр стали для дітей джерелом переживання радощів, які відкриває дітям мистецтво, забезпечуючи багатство вражень і безліч можливостей для самовираження.

Висококваліфіковані працівники нашого закладу несуть дітям добро, високу духовність, розкривають потенційні можливості інтелектуального та творчого розвитку дитини. Саме такі фахівці, як Світлана Лабик, Володимир Дорошенко, Наталія Харенко, Оксана Катеруша, Тетяна Панько, Людмила Орлова, Олена Пархоменко та інші, турбуються про всебічний розвиток дошкільнят, організовують цікаве та змістовне життя протягом їхнього перебування у нашому дошкільному закладі.
Навчити малюків глибше розуміти особливості народного і бального танцю, ознайомити з основами ритміки, прищепити любов до хореографічного мистецтва, виховувати красу рухів, використовуючи для цього найрізноманітніші цікаві для дітей методи та прийоми – ось головна мета керівника гуртка з хореографії Наталії Харенко. Хореографічний гурток «Зоряночка», який вона очолює, став для багатьох хлопчиків та дівчаток тим осередком, де успішно й ефективно організовано художньо-естетичне виховання дітей. Діти залюбки навчаються, спілкуються та отримують насолоду від виконавської діяльності. Маленькі артисти часто радують глядачів міста своїми уміннями та навичками, демонструючи свої таланти.
Музичний керівник Світлана Лабик досконало вивчає вплив театралізованої діяльності на розвиток творчих здібностей дітей. Діти охоче залучаються до театралізованої діяльності завдяки літературним, ігровим, особистим мотивам. У них з’являються різноманітні потреби у грі, що виникають під впливом літературного твору, а також бажання самовираження, спілкування, пізнання себе через відтворення різноманітних образів.
Невід’ємною частиною в дошкільному закладі є фізична культура, яку організовує інструктор з фізичного виховання Марія Кравець. Дошкільнята залюбки беруть участь в естафетах, переживають за свою команду, граються у рухливі ігри. У літній період діти загартовуються сонячними ваннами, водними процедурами, ходінням босоніж. Адже дитина має бути здоровою та фізично розвиненою.

Педагог – це людина, яка створює імідж дошкільного закладу. Тож важливим є забезпечення таких умов, які сприяли б максимальній реалізації його можливостей та здібностей. Вихователь-методист дошкільного закладу Мотрона Дудник постійно шукає, знаходить та впроваджує у повсякдення живі інтерактивні форми роботи з педагогами, підвищує їхню професійну майстерність, формує в них лідерські якості, вміння працювати в команді. Нею відібрано і систематизовано найкращі творчі доробки закладу. Саме такі творчі люди, які досягають успіхів завдяки певним індивідуальним особистісним якостям, є рушіями суспільного розвитку.
Належна робота закладу, особливо його матеріально-технічне забезпечення, в сучасних умовах не можливе без підтримки. Особливо це стосується забезпечення сучасним мультимедійним обладнанням, яке нині вкрай необхідне для організації та осучаснення навчально-виховного процесу. І дуже добре, що знаходяться люди, які допомагають закладам у наш непростий час. Зокрема й нашому дитячому садочку допоміг народний депутат Геннадій Бобов. Саме за його сприяння дошкільний заклад отримав таку необхідну техніку – мультимедійний проектор та проекційний екран, які будуть використовуватися і на святах, і в будні.

Шановний Геннадію Борисовичу, прийміть наші слова вдячності з побажаннями здоров’я та успіхів у депутатській діяльності. Ваша підтримка – свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості дошкільного виховання. Від усього серця бажаємо Вам щастя, злагоди, взаєморозуміння та душевного спокою. Низький уклін Вам за Вашу натхненну працю, за непохитну віру в майбутнє нашого краю. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам.

Марія Шматкова, завідувач Городищенського ДНЗ №2 "Зірочка"

Теги: черкаси, черкаська область, Городище, народний депутат, Геннадій Бобов, дитячий садок


Черкаси наживо

Смугу перешкод військовослужбовці долали безперервно протягом тридцяти годин. Так у Навчальному центрі Держприкордонної служби України в Оршанці під
Замість лімузинів, високих підборів та краваток – віз, вишиванки та плахти. На Черкащині взялися за відродження місцевих весільних традицій. Інформує
< >
«Це зробив Міхо» ...
Лев Хмельковський, RSS
На виставці ...
Олексій Юрін, RSS
Отож – почнемо?! ...
Володимир Даник, RSS