Новина із категорії: Запитуйте у експерта » відповіді на запитання - інше

Роздрукувати        Друкована версія

Церква не благословляє пиво

Дата: 17-10-2013, 13:19. Коментарів: 0.

Нещодавно бачила по телевізору рекламу пива, яке начебто варять зі свяченої води. Як може церква дозволяти використовувати святиню для приготування такого напою? Хіба це не блюзнірство?

Валентина Володимирівна, Черкаси

– Звісно, що блюзнірство! – відповідає настоятель собору Святого Георгія в м. Каневі благочинний Канівського округу митрофорний протоієрей отець Георгій Почтовий. – Церква завжди негативно ставилася до алкогольних напоїв. Алкоголь не лише руйнує організм і викликає різноманітні захворювання, а й спонукає людину робити вчинки, яких би вона ніколи не зробила, будучи тверезою. Учинки, за які потім доведеться відповідати. Саме тому жоден священик не буде освячувати горілку чи пиво й не дозволить використовувати освячену воду для приготування цих напоїв. Навпаки, ми постійно наголошуємо на тому, що потрібно вести здоровий спосіб життя, не палити, не вживати алкогольні напої. Особли во це стосується пива. Адже його дуже часто вживає молодь. Сьогодні пивний алкоголізм серед молоді в нашій країні набув просто вражаючих розмірів. Це призводить до виродження нації у цілому. І говорити в цей час, що церква якоюсь мірою сприяє цьому чи підтримує розвиток пивоваріння, можуть лише не дуже добросовісні любителі отримувати швидкий прибуток. Але Господь бачить усе, і я не думаю, що здобуті таким чином кошти здатні принести велику користь.


Теги: черкаси, черкаська область, церква, пиво, алколголь, благословіння

Черкаси наживо

Руслан Зоря, Олексій Мельник, Олександр Радуцький та Анатолій Бондаренко розповіли, з чого складається їхнє родинне щастя. Про це «Нова Доба»
12 лютого на території Черкаського аеропорту усі охочі мали можливість потренуватися керувати власним автомобілем на засніженій безпечній трасі.
< >
Попелюшка з Малої Яблунівки ...
Лев Хмельковський, RSS
Поствалентинівське ...
Владислав Бедринець, RSS