КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Черкащанам передали Вифлеємський Вогонь Миру

Дата: 5-01-2017, 17:35.

Черкащанам передали Вифлеємський Вогонь Миру Вифлеємський Вогонь Миру запалав і в лампадках черкащан. Привезли його сюди члени Пласту – Національної скаутської організації України, які продовжують гарну традицію поширення Вогню по Україні. У Черкасах ця подія відбулась на Соборній площі. Там зібралось чимало люду, серед яких і представники різних церковних конфесій, владці. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Черкаської ОДА.

Черкащанам передали Вифлеємський Вогонь Миру Вогонь є символом тепла, миру та злагоди, душевного спокою, любові до людей і до світу. Цю передріздвяну традицію започаткували ще в 1986 році. Відтак щороку Вогонь поширюють в різних країнах. З рук у руки, від одного скаутського осередку до іншого, Вифлеємський Вогонь долає безліч кордонів, і потрапляє до всіх, хто потребує світла миру, злагоди і сподівань, єднаючи людей у переддень Різдва Христового.

Цього дня до церемонії передачі святого вогню мирянам Черкас традиційно долучились священики Української православної церкви, Автокефальної церкви, Греко-католицької та Римо-католицької церков. Серед учасників святкового дійства був і перший заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Коваль. Запаливши різдвяну лампадку, він відвіз Вифлеємський Вогонь вихованцям дитячого реабілітаційного центру «Теплий дім».

Діти з неабияким здивуванням споглядали на лампадку, вражені тим, що Вогонь прибув із самого Вифлеєму.

– Нехай цей вогник додасть надії у ваші серця, здійснить найзаповітніші мрії, – мовив до дітей Віталій Володимирович, – та принесе такий жаданий для всіх нас мир!

Теги: черкаси, черкаська область, Вифлеємський вогонь, різдво, передача вогню


Черкаси наживо

Смугу перешкод військовослужбовці долали безперервно протягом тридцяти годин. Так у Навчальному центрі Держприкордонної служби України в Оршанці під
Замість лімузинів, високих підборів та краваток – віз, вишиванки та плахти. На Черкащині взялися за відродження місцевих весільних традицій. Інформує
< >
«Це зробив Міхо» ...
Лев Хмельковський, RSS
На виставці ...
Олексій Юрін, RSS
Отож – почнемо?! ...
Володимир Даник, RSS