СПОРТ


Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Юнацькі команди „Черкаських Мавп” підбили підсумки роботи за рік

Дата: 7-01-2017, 17:08.

Юнацькі команди „Черкаських Мавп” підбили підсумки роботи за рік Клубна прес-служба з'ясувала, як ідуть справи у більшості юнацьких команд "Черкаських Мавп". Про це „Нова Доба” дізналася на сайті „Черкаський спорт”.

Значна частина чемпіонату Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги вже позаду. Більшість команд школи «Черкаських Мавп» пройшли до наступного етапу змагань.

Найстарша команда школи «СДЮШОР-Черкаські Мавпи-00» проводить свій заключний рік у дитячому баскетболі. Минулого року підопічні Євгенія Ткаченка вперше приміряли медалі чемпіонату – здобули бронзу ВЮБЛ. Цьогоріч «Мавпи-00» грають дещо оновленому складі. Так, влітку в штати поїхав лідер черкасців, Денис Бачурін. Однак зараз цей колектив підсилився баскетболістами 99-го року. Згідно регламенту за команду 2000-го року народження можуть грати на рік старші юнаки, котрі ще навчаються у школі. Тому зараз досить успішно за «Мавп-00» грають дублери Антон Мельник та Микита Сімоненко. Окрім цього вагомий місце у ротації команди займають і гравці 2001-го року, Юрій Романовський, Богдан Троян та Андрій Коробко. Тому «Мавпи-00» досить впевнено пройшли перший етап. Команда виграла сім матчів і очолила свою групу.

Чемпіони України, «СДЮШОР-Черкаські Мавпи-01», також впевнено потрапили до другого етапу. У своїй групі команда посіла другу сходинку. Не змогли черкасці скласти лиш конкуренцію столичному КСЛІ, який є одним із головних претендентів на золото. Цього сезону команда Василя Івлєва намагається перелаштуватися після того, як команду полишив Ілля Голощапов. Попри це, «Мавпи-01» з другого місця вийшли до наступного етапу, куди потрапило 9 команд. Ключовими виконавцями цієї команди є вже згадані Романовський, Троян та Коробко. Саме ці троє є кандидатами до кадетської збірної України.

У «КДЮСШ-Черкаських Мавп-02» все склалося не найкращим чином на першому етапі. Підопічні Володимира Мірошника потрапили до сильної київської групи. Як наслідок два тури на виїзді і лише дві перемоги в активі. Команда посіла третю сходинку у своїй групі і потрапила до дивізіону Б. Втім шанси на вихід до фінального етапу ще є. Для цього черкасці повинні посідати 1-2 місце у своєму дивізіоні (загалом 9 команд). Лідерами цієї команди є Владислав Рідько та Артур Назаренко, котрі є серед кандидатів до збірної України. Восени обоє вже були у таборі збірної U15.

Перша команда, яка вже стартувала на другому етапі ВЮБЛ – це «КДЮСШ-Черкаські Мавпи-03». Впевнено подолавши свою групу на першому етапі, черкасці провели кілька матчів другого. Нині за потрапляння до 8-ки разом змагається 14 команд. «Мавпи» поки посідають 12-те місце, але у підопічних Олександра Молчанова менше зіграних матчів. З усіма командами «Мавпи-03» відіграють по дві зустрічі. Тому команда ще неодмінно покращить своє становище.

Найширше представництво баскетбольної школи «Черкаських Мавп» у категорії 2004 р.н. У цьому чемпіонаті грає відразу дві черкаські команди. Цікаво, що обидві – серед лідерів у своїх групах. Так, підопічні Олександра Ворони, «Черкаські Мавпи-04» посідають другу сходинку у групі В, де грали переважно із київськими командами. А колектив Олександра Лашко, «СДЮШОР-Мавпи-04» на другій сходинці групи Г. В активі цієї команди шість перемог та дві поразки. Відповідно, обидві команди вже у другому етапі.

Свої перші кроки у чемпіонаті України роблять гравці «Черкаських Мавп-05». Найменша команда вже провела два тури і достроково вийшла до наступного етапу. Попри юний вік у складі цієї команди є чимало гравців із досвідом виступів у чемпіонаті України. Серед них гравці «Мавп-КДЮСШ-1» та «Мавп-04». Підопічні Василя Івлєва зіграли п’ять матчів, чотири з яких виграли. Нині команда має гарні шанси посісти перше місце у своїй групі. Для цього "Мавпи" мають обіграти дніпровський СДЮСШОР-5.

Теги: черкаси, черкаська область, Черкаські Мавпи, баскетбол, юнацькі команди, команди, змагання


Черкаси наживо

Смугу перешкод військовослужбовці долали безперервно протягом тридцяти годин. Так у Навчальному центрі Держприкордонної служби України в Оршанці під
Замість лімузинів, високих підборів та краваток – віз, вишиванки та плахти. На Черкащині взялися за відродження місцевих весільних традицій. Інформує
< >
«Це зробив Міхо» ...
Лев Хмельковський, RSS
На виставці ...
Олексій Юрін, RSS
Отож – почнемо?! ...
Володимир Даник, RSS